آموزش ساخت ایمیل در موبایل

از مجموعه مطالب آموزشی

آموزش ساخت ایمیل در موبایل به احتمال زیاد تا به امروز از اهمیت وجود ایمیل شخصی آگاه شده اید و می دانید برای ادامه فعالیت مجازی خود حتما و  حتما باید ایمیل داشته باشید هر سایتی که می خواهید در آن عضو شوید از شما یک  ایمیل میخواهد،و همچنین برای کارهای روزمره و ارتباط با دوستان باید یک ایمیل داشته باشید پس چه بسا که از یک سرویس ایمیل قوی و مطمئن استفاده نمایید. ساختن ایمیل کار بسیار آشانی است که بسیاری از کاربران موبایلی از آن می ترسند

 

و یا حتی با صرف هزینه های زیاد به ساختن آن اقدام میکنند اما باید بدانید که برای ساخت ایمیل خودتان می توانید با چند کلیک ساده اقدام نمایید در ادامه با آموزش ساخت ایمیل در موبایل – نیو دانش با ما همراه باشید.

 

 

 

ساختن ایمیل شامل گذراندن چندین مرحله بسیار ساده است که در آموزش ساخت ایمیل در موبایل – نیو دانش توضیح داده خواهد شد.

ابتدا وارد این سایت شوید،

 

اطلاعات خواسته شده را وارد کنید،توجه داشته باشید در قسمت نام کاربری یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید مثلا newdanesh و یک رمز قوی در قسمت گذرواژه قرار دهید. و در قسمت تایید گذرواژه ،رمزی را که انتخاب کرده اید دوباره وارد کنید توجه کنید که رمز با تکرار آن یکی باشد تا با خطا مواجه نشوید.

اگر اطلاعات را به درستی وارد کرده باشید با صفحه بالا روبه رو می شودیدکه در اینجا نیز به تکمیل اطلاعات بپردازید.

شماره موبایل ،تاریخ تولد و جنسیت خود را انتخاب کنید.در این قسمت می توانید یک ایمیل پشتیبان برای ایمیل خود انتخاب کنید تا در مواقع اضطراری رمز ایمیل به آن ارسال شود.اگر اطلاعات را درست وارد کرده باشید با صفحه زیر روبه رو می شودید

 

که میتوانید این مرحله را بعدا انجام دهید وارد شوید.اگر مراحل را با موفقیت انجام دهید با موافقت نامه زیر روبه رو میشوید که باید آن را تایید کنید.

در پایین صفحه دکمه ای با عنوان مولفقم قرار دارد که بعد از مطالعه دقیق روی آن کلیک کنید.بعد از اتمام مراحل یک پیام خو آمدید دریافت میکنید.

تبریک میگویم شما توانسته اید ایمیل شخصی خود را بسازیدامیدوارم از آموزش ساخت ایمیل در موبایل – نیو دانش خوشتان آمده باشد.تا اموزش های بعدی با نیو دانش همراه باشید.

دیدگاه کاربران

" برای این مطلب دیدگاهی نوشته نشده است " هرگونه سوال ، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد