بکلینک رایگان ایرانی قوی | ساخت بکلینک دائمی خارجی – نیو دانش

از مجموعه مطالب آموزشی

ساخت بکلینک رایگان یکی دیگر از روش هایی است که وبمستراتن و یا مدیران سایت آن را برای ارتقای اعتبار سایت انتخاب می کنند و با انجام این کار رتبه خود را در گوگل بهبود می بخشند. بکلینک رایگان ایرانی قوی یک مکمل خوبی برای سایت و تقویت اعتبار می باشد اما چرا؟ همانطور که مشخص است بحث لینکسازی در خود بسیاری از فاکتور ها را دارا می باشد و اگر اشتباهی رخ دهد سایت جریمه شده و به سختی می توان سایت را به حالت اولیه بازگرداند. خرید بکلینک

 

همانطور که گوگل همیشه اعلام می کند خرید بکلینک کار بسیار اشتباهی می باشد اما در کشور ما مناسفانه اولین گذینه خرید بکلینک می باشد. بکلینک رایگان قوی چیست و از کجا باید متوجه شد کهچه لینکی باکیفیت است؟

بسیاری از افراد به دنبال ساخت بکلینک دائمی خارجی می باشند که بنده با برسی های انجام شده متوجه یک موضوعی شدم! درست است که ساخت بکلینک دائمی خارجی توسط ابزار ها و سایت هایی مانند سایت موز نشان داده می شوند و اعتبار سایت را بالا می برند! اما در گوگل هم همینطور است؟ ما در ادامه به شما نکات مهمی را می گوییم.

 

بکلینک رایگان ایرانی قوی چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

سئو OFF PAGE را بسیاری از کاربرانی که تازه وارد دنیای سئو شده اند راحت تلقی می کنند و حتی شاید با این روش چند بار به موفقیت رسیده باشند! آیا از آینده سایت خود خبردارند؟ آیا با آپدیت الگریتم ها امکان اسپم شدن و جریمه شدن را ندارند؟ تاکی می خواهند به این روش ادامه دهند؟ اما به چه روش؟ ( در هر سایتی که میرسند اقدام به ساخت بکلینک می کنند و با یک انکر تکست به دنبال پیشرفت اما درمواقع خود را به اسپم شدن نزدیک می کنند.)

بکلینک رایگان ایرانی باید برسی شود و با خرید لینک عملا دچار اشتباه شده اید چرا؟ بسیاری از سایت ها وجود دارند که اقدام به فروش لینک می کنند و شما این را نمی دانید که ۳۰ سایتی که دارا هستند بر روی یک سورس می باشند! اینجا است که در مواقع پول خود را عملا دور ریخته اید و با تمدید کردن ماهیانه این بک ها جیب آن ها را پر می کنید.

بهترین روش ساخت بکلینک رایگان قوی به تلاش شما بستگی دارد! شما باید دارای یک استراتژی بسیار خوب باشید و برای داشتن یک هدف بسیار بهینه و خوب می توانید از قسمت مشاوره سئو از کارشناسان ما کمک بگیرید.

اما در نهایت می توانید برای ساخت به سایت های همکار در حوزه فعالیت سایت خود بروید و با ان ها صحبت نمایید و به روش های مختلف سعی بر ساخت بکلینک کنید! البته متاسفانه احتمال این کار بسیار ضعیف می باشد و عملا هیچ سایت همکاری حاضر به همکاری نمی شود! شما می توانید به فروم یا انجمن های ایرانی بروید و اقدام به تولید یک مطلب مناسب با انکر تکست های مختلف و مترادف کلمه کلیدی خود به لندینگ پیج های خود لینک دهید.

یا می توانید برای ساخت بکلینک رایگان ایرانی قوی به سایت های غیر همکار مراجعه کنید و در قسمت نظرات نه به طور اسپم ! اقدام به به تبلیغ سایت خود کنید. اما بنده روش کامنتی و یا نظراتی را قبول ندارم چراکه احتمال حذف آن ها در آینده بسیار زیاد می باشد.

ساخت بکلینک دائمی خارجی و معرفی سایت های مختلف

بکلینک رایگان دائمی با برسی های انجام شده توسط کارشناسان نیو دانش توسط گوگل برای کسب و کار های ایرانی پیگیری نمی شود و هیچ اعتباری در نزد گوگل برای ما ندارد. البته ناگفته نماند این روش ها برای سایت های خارجی بسیار خوب و تاثیر گذار است اما سایت های ایرانی محتوای آن ها فارسی است و خب گوگل واقعا متوجه این  می باشد که این لینک زده شده بصورت دستی بوده است.

ساخت بکلینک دائمی خارجی رایگان عملا تاثیر آنچنانی را بر روی سایت های ایرانی نمی گذارند و در خیلی از سایت های خارجی بنده مشاهده می کنیم که هنوز بسیاری از افراد وقت خود را در این را تلف می کنند و پیشنهاد بنده به این دوستان استفاده از سایت های داخلی می باشد و در سایتی فعالیت نمایند که محتوای فارسی در حداقل موارد ممکن را داشته باشد.

بکلینک دائمی خارجی در سایت های موز و… نمایش داده می شود و در افزایش رتبه در این سایت ها بسیار تاثیر گذار است اما ما همه باید گوگل را نگاه نماییم! آیا موتور جستجوی گوگل برای اینگونه لینک ها که هیچ ارتباطی حتی یک درصد با سایت های ایرانی ما ندارند ارزش قائل می شوند؟ قطعا پاسخ خیر است.

آموزش ساخت بکلینک دائمی رایگان ایرانی و خارجی کاربردی

بکلینک رایگان ایرانی قوی ، ساخت بکلینک دائمی رایگان نیاز به صرف وقت دارد و حتی برای تاثیر گذاری حداقل نیاز به ۳ ماه وقت نیاز دارد اما چرا؟ همانطور که مشخص است وقتی که اقدام به خرید لینک می نمایید در واقع در تمامی صفحات لینک سایت شما با یک انکر تکست ثبت می شود و گوگل نهایتا ۲۰ روزه لینک ها را ایندکس و کراول می نماید. چراکه در صفحه اصلی سایت نیز لینک خورده است و هر مطلب جدیدی که قرار دهند در سایت لینک شما هم در آن موجود می باشد.

اما برای ساخت لینک به صورت استاندارد چون در یک صفحه است زمان بیشتری لازم است که بتواند گوگل به آن برسد و پس از رسیدن به آن لینک شمارا ایندکس نماید.

لیست یک سری از سایت های خارجی برای لینکسازی ( ما این روش را اصلا پیشنهاد نمی دهیم ) فقط برای اطلاع شما این لیست را قرار می دهیم.

  • اگر توصیه های ما برایتان مهم نیست و به دنبال ساخت ۲۵۰۰ بکلینک رایگان می باشید به این سایت مراجعه نمایید. ( sitowebinfo )
  • سایت بعدی نیز اقدام به ثبت و ارائه حدودا ۶۵۰ لینک می کند. ( seounity )
  • ساخت بکلینک خارجی رایگان به تعداد ۲۵۰۰ عدد ( ۲۰۰۰backlink )

از ابزار های رایگان برای ثبت لینک انبوه اصلا استفاده نکنید!

بکلینک های مناسب برای ما ایرانی ها سایت های ایرانی می باشد مثلا انجمن ها که به راحتی می توانید با عضویت در آن اقدام به ارسال مطلب کنید، شما هم می توانید با ارسال نظرات خود به کامل کردن این مطلب ما را همیاری نمایید.

بک لینک رایگان فارسی

لازم است یک نکته را به شما عزیزان بگوییم و آن هم مدت تاثیر گذاری بکلینک رایگان فارسی است که ساخت لینک به صورت دستی حدودا ۵۰ درصد امکان موفقیت دارد اما چرا؟

به طور مثال شما در وبلاگی مراجعه کرده اید و در قسمت نظرات یک پست با هدف ایجاد بکلینک نظر ارسال می نمایید و شاید هفته ها طول بکشد تا مدیر وبلاگ آن نظر را مشاهده کند و یا اصلا پس از این مدت آن را تایید کند یا خیر! پس نمیتوان گفت حتما در وبلاگ ها کلیه نظرات تایید می شود و سایت ها که درصد کم تری نسبت به وبلاگ ها برای تایید لینک در نظرات را دارند. بکلینک رایگان فارسی نیاز به زمان و برنامه ریزی طولانی مدت دارد و در نهایت بتوانید از آی پی سرور های مختلف برای وب خود لینک تهیه بفرمایید.

بک لینک رایگان گوگل

برای دریافت لیست سایت های بک لینک رایگان دچار اشتباه نشوید و خودتون به دنبال وب ها و سایت هایی بگردید که حداقل لینک خروجی را دارا می باشند تا بتوانید اعتبار و رتبه خوبی را از آن دامنه و سایت دریافت نمایید. بکلینک رایگان گوگل طوری نباشد که خزنده ها و به طور کلی گوگل متوجه تقلب شود! اگر متوجه شود باید بگوییم که به احتمال زیاد کار سایت تمام است و دچار جریمه خواهید شد.

برای دریافت بکلینک رایگان گوگل به نظر بنده روزانه ۵ سایت را برای ثبت لینک خود انتخاب نمایید و برای همیشه این رویه را ادامه دهید تا رقیبی نتواند از لحاظ سئو خارجی از سایت شما بیشتر قدرت بگیرد و در نتایج جستجو گوگل شما را پشت سر بگذارد.

برای مشاوره خرید و یا دریافت بک لینک رایگان نیز میتوانید با کارشناسان رایانه کمک تماس گرفته تا به صورت تخصصی شما را در این زمینه همراهی کنند.

برای مشاهده لیست بک لینک رایگان کلیک کنید.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

دیدگاه کاربران

" برای این مطلب دیدگاهی نوشته نشده است " هرگونه سوال ، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد