چگونگی تغییر پس ‌زمینه صفحه ورود به سیستم در ویندوز ۱۰

2
1,542
چگونگی تغییر پس ‌زمینه صفحه ی ورود به سیستم در ویندوز 10
۰
(۰)
Rate this post

ویندوز ۱۰ نسبت به ویندوز های قبلی قابلیت های بسیار بیشتری به خود گرفته است که یکی از آنها تغییر پس ‌زمینه صفحه ورود به سیستم در ویندوز ۱۰ می باشد.گرچه ویندوز خود همواره از تصاویر جذابی برای این صفحه استفاده می کند اما هستند کاربرانی که میخواهند همیشه از تصاویر شخصی و مورد علاقه ی خود استفاده کنند.

مایکروسافت برای این علاقه ی کاربران خود چاره ای اندیشیده است که به سبب آن کاربران میتوانند تصاویر شخصی خود را در پس زمینه ی این صفحه قرار دهند.

اگر شما هم یکی از کاربرانی هستید که می خواهید پس ‌زمینه صفحه ورود به سیستم در ویندوز ۱۰ را تغییر دهید پس با نیودانش همراه باشید.

 

تغییر پس زمینه صفحه ورود به سیستم در ویندوز ۱۰

برای این کار می بایست ابتدا وارد قسمت تنظیمات شوید.برای ورود به قسمت تنظیمات می بایست مانند شکل زیر روی آیکون استارت (Start) که به شکل یک چرخ دنده است کلیک کنید.

تغییر پس زمینه صفحه ورود به سیستم در ویندوز 10

پس از کلیک بر روی گزینه ی فوق وارد کادر زیر می شوید. در این کادر گزینه ی  Personalization  را انتخاب نمایید.

آموزش تغییر پس زمینه صفحه ورود به سیستم در ویندوز 10

بعد از انتخاب گزینه ی مذکور کادر متشکل از چند گزینه برای شما پدیدار می شود که در بین آن ها گزینه ی Lock screen را انتخاب کنید.با انجام این کار پنجره ی دیگری باز می شود . در این پنجره گزینه Show lock screen background picture on the sign-in screen را پیدا کرده و آن را با کلیک کردن روی سوییچ کنار آن، فعال نمایید.

مطلب مفید : تبدیل فایل پی دی اف به ورد

این کار صفحه ورود به سیستم را برای شما فعال می کند.

تغییر پس زمینه صفحه ورود به سیستم در ویندوز 10

 

اگر قدم های بالا را به طور صحیح به انجام رسانده باشید پس از کلیک بر روی گزینه ی Windows spotlight   مانند شکل زیر یک کادر سه گزینه ای برای شما باز می شود.که اگر قدم های بالا را درست انجام داده باشید گزینه ی اول یا همان Windows spotlight  برای شما قرار شده است و حالت پیش فرض است.بوسیله ی گزینه سوم می تواندی یک تصویر از تصاویر پیش فرض ویندوز را انتخاب نمایید و یا از سیستم خود یک تصویر دیگر انتخاب کنید.و از طریق گزینه ی سوم نیز میتوانید چند تصویر انتخاب نمایید که بصورت اسلاید شو نمایش داده میشود.

تغییر پس زمینه ی صفحه ی ورود به سیستم در ویندوز 10

 

تغییر پس زمینه ی صفحه ورود به سیستم در ویندوز ۱۰ با استفاده از نرم افزار

یکی دیگر از راه های دیگر تغییر پس زمینه ی صفحه ورود به سیستم در ویندوز ۱۰ استفاده از نرم افزار های مختلفی است که به این منظور طراحی شده اند.این نرم افزارها مسیر طولانی بالا را برای شما کوتاه می کنند و از این جهت بسیار مفید هستند.یکی از این نرم افزار ها Windows 10 Login Screen Background Changer

می باشد که با روش استفاده ی ساده ای که دارد به راحتی مسیر فوق را برای شما کوتاه میکند.برای این امر کافی است که نرم افزار را دانلود و سپس از داخل پوشه های نرم افزار پوشه ی  GUI  را باز کرده و فایل W10 Logon BG Changer.exe  را بیابید.بعد از یافتن برنامه ی فوق بر روی آن کلیک کنید تا بصورت آنی در محیط نرم افزار اجرا شود.

تغییر پس زمینه ی صفحه ی ورود به سیستم در ویندوز 10 با استفاده از نرم افزار

 

همانطور که در تصویر فوق هم مشاهده می کنید محیط اجرای نرم افزار مشاهده ی صفحه login ویندوز می باشد.کل محیط نرم افزار از دو قسمت تشکیل شده است که قسمت اول برای تغییر تصویر قسمت دوم برای تغییر رنگ صفحه ورود می باشد.در اجرای آنی محیط گزینه های وجود دارد که به شرح آن ها می پردازیم:

Background filename appears hereاز طریق این گزینه می توانید تصویر مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا به عنوان عکس ورود به سیستم قرار بگیرد.

Use Current accent color:  بوسیله ی این گزینه هم می توان رنگ صفحه ورود را به صورت یک نواخت تغییر داد.

Apply Change:  بوسیله ی این گزینه تغییرات انجام شده توسط شما اعمال شده و ذخیره می شود.

Restore Defaults: با استفاده از این گزینه تغییرات اعمال شده به حالت پیش فرض بر می گردد.

تغییر نام کاربری در ویندوز

آموزش ساخت جیمیل

 

در صورت داشتن هر گونه سوال و نیاز به راهنمایی می توانید با تماس با رایانه کمک اقدام به پرسش سوال خود نمایید.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره <> پنج ستاره

میانگین رتبه ۰ / ۵٫ تعداد امتیازات ۰

تا کنون امتیازی ثبت نشده است . (اولین نفر باشید)

2 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید