رایانه کمک | خدمات تلفنی رایانه ارزان – نیو دانش

رایانه کمک یک مرکز غیر حضوری در زمینه موبایل و رایانه بوده و اقدام به پاسخگویی شبانه روزی در زمینه نرم افزار و سخت افزار می کند و هزینه مشاوره رایانه ای که توسط این مرکز انجام می شود به صورت نقدی نبوده و در قبض تلفن شما عزیزان ابلاغ می گردد.

رایانه کمک

این مرکز با داشتن کارشناسان فوق حرفه ای خود بیش از ۵ سال است که در زمینه پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری و موبایل فعالیت دارد و تعرفه های این مرکز بسیار مناسب بوده و نسبت به دیگر مراکز ۵۰ درصد ارزان تر می باشد و ما با ارائه طرح های متنوع تخفیفی و با هدف کم تر شدن هزینه های شما اقدام به گذاشتن طرح در ماه های سال می کنیم.

چرا باید به رایانه کمک اعتماد کنیم؟

رایانه کمک ارزان تر از همه شرکت هایی می باشد که در این زمینه اقدام به فعالیت می کنند! می توانید با یک تماس از تعرفه های کلیه مراکز باخبر شوید و سپس تصمیم به تماس بگیرید! ما با داشتن کارشناسانی با مدارک فوق لیسانس در زمینه سخت افزار و نرم افزار و همچنین شبکه های کامپیوتری در حال حاضر جزو یکی از برترین مراکز کشور می باشیم.

پیشنهادی : آموزش نرم افزار

باید بدانید که هزینه رایانه کمک بر روی قبض تلفن شما می اید و در دوره های بعد برای شما اعمال می شود! شما با کمک این مرکز می توانید مشکلات کامپیوتری خود را حل کنید و حتی تا ۱ ماه بعد هزینه و دستمزد این مرکز یعنی رایانه کمک را بپردازید. سوالات رایانه به چند بخش تقسیم می گردد که نرم افزار و سخت افزار شامل ان می شود و ما با داشتن بیش از ۲۰ متخصص در زمینه رایانه و اینترنت و همچنین موبایل با داشتن اطلاعاتی کامل در این زمینه حرف اول را در بین مراکز مرتبط می زنیم.

شماره تلفن رایانه کمک که در تهران فعالیت دارد در عکس قرار داده شده است و شما عزیزان برای ارتباط با این مرکز می توانید با دو روشی که در ادامه به شما عزیزان معرفی می نماییم اقدام به برقراری ارتباط با کارشناسان این مرکز کنید.

چند روش برای تماس با رایانه کمک وجود دارد؟

بسیاری از شما عزیزان نمی توانید با شماره های هوشمند رایانه کمک تماس بگرید؟ هرکدام دلایل خود را دارید و گاهی مشکل از منطقه مخابراتی شما می باشد! ما برای رفع این مشکل اقدام به راه اندازی بسته شارژی کرده ایم به صورتی که به عنوان مثال نیازمند ۲۰ دقیقه مشاوره در زمینه مشکل خود هستید اقدام به پرداخت ۱۰ هزار تومان کنید و جالب است بدانید این سیستم هوشمند می باشد و درصورتی که به عنوان مثال ۲۰ دقیقه اعتبار خریداری کرده اید و کل مشاوره شما ۱۰ دقیقه به طول انجامیده است این سیستم باقی مانده تایم شما را در خود سیو می کند و با تماس بعدی شما به صورت هوشمند ارتباط شما را برای ۱۰ دقیقه باقی مانده به کارشناس متصل می کند.

در اکثر مواقع کاربران و یا بهتر است بگیم مشتری های دیگر مراکز با شماره تلفن رایانه کمک تماس میگیرند و درخواست مشاوره می دهند و وقتی بیشتر موضوع را متوجه می شویم با یک مرکز تماس گرفته اند و با وجود هزینه زیاد نتوانسته اند مشکل را حل نمایند و مشتری مجبور به برقراری تماس با ما می شود و ما بیشتر مواقع مشکل را ظرف نهایت۱۰ دقیقه رفع کرده ایم.

هزینه رایانه کمک چقدر است؟

هزینه رایانه کمک تلگرام نسبت به دیگر مراکز کم تر می باشد و ما شاهد هستیم در مقایسه با برخی از شرکت ها ۵۰ درصد ارزان تر تعرفه دارد! اگر شما هم تمایل به استفاده از رایانه کمک رایگان دارید می توانید با نیو دانش به صورت شبانه روزی تماس بگرید و مشکلات خود را حل نمایید.

شرایط نابسامان مردم عزیزمان باعث شده است تا ما با برسی پاسخگویی تلفنی رایگان اقدام به دادن مشاوره به صورت رایگان کنیم و اگر شما هم می خواهید از این پلن مثبت بهرمند شوید با شماره تماس بالا برای مطرح کردن سوال خود تماس بگیرید.

مشاوره رفع مشکلات رایانه ای به صورت تلفنی به صورت شبانه روزی

۹۰۹۲۳۰۵۴۶۰

داخلی ۳۱۵

تیم نیو دانش با قصد کمک صادقانه به هموطنان بنا بر شرایط بد اقتصادی اقدام به مشاوره رایگان با شماره تماس ۰۹۳۹۴۶۸۶۱۵۲ می کند و بابت مشاوره هیچ هزینه ای را از شما عزیزان نمی گیرد.

دیگر نگران هزینه های رایانه کمک نباشید

کمک رایانه مانند دیگر مراکز پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری از طریق تلفن امکانات بسیار مناسبی را برای خدمات بهتر به مشتریان خود آماده کرده است و از سال ۱۳۹۷ این مرکز با هر ۳ تماس تلفنی ۱ تماس را به صورت کاملا رایگان پاسخگویی می کند و یک نکته جالب دیگری که وجود دارد ان هم نصف شدن هزینه ها با خرید بسته مکالمه می باشد.

باخرید بسته مکالمه با هر دقیقه تماس تنها ۱ هزار تومان پرداخت می نمایید و جالب است بدانید که تماس هایی که بیشتر از ۱۰ دقیقه برای مکالمه نیازاست تا روی خط باشند پس از ۱۰ دقیقه بقیه تایم و دقایق رایگان محسوب خواهد شد! البته این امر فقط برای آن دسته از افرادی که بسته مکالمه خریداری می کنند قابل انجام می باشد.

کمک رایانه یک مرکز پاسخگویی به سوالات موبایل و کامپیوتر می باشد که دارای کارشناسان فعال در زمینه نرم افزار و سخت افزار می باشد.

بستن