دانلود نرم افزار ریکاوری اطلاعات رم ، فلش , فیلم

از مجموعه مطالب آموزشی

دانلود نرم افزار ریکاوری اطلاعات در این مطلب برای شما قرار داده شده است و خب تفاوت این برنامه کارایی بسیار خوب و قوی آن در جهت بازیابی اطلاعات می باشد که ما آن را به شما پیشنهاد می دهیم.

با   می توانید فایل های هارد و رم وهمچنین اطلاعاتی مانند عکس،موزیک،فیلم و… را به راحتی ریکاوری نمایید. اگر بخواهیم به این موضوع دقیق تر بپردازیم می توان به برخی از نرم افزار هایی اشاره کرد که کرک نمی شودند و یا اشکالاتی در اجرا دارارند. به طور مثال اگر با یک نرم افزار ریکاوری اطلاعات اطلاعات که از معتبر بودن آن اطلاع ندارید اقدام به بازگردانی اطلاعات پاک شده خود کنید باید بدانید دیگر اطلاعات شما برنمی گردد چرا که این برنامه اطلاعات شما را خراب کرده است.

طبق تجربه کاری ما در سایت نیو دانش نرم افزار easeus data recovery را مورد برای برگشت اطلاعات انتخاب کردیم و همیشه این برنامه توانسته است در اکثر موارد به خوبی عمل کند و کلیه اطلاعات را بازگرداند، این نرم افزار به راحتی فایل هایی مانند عکس ، فیلم ، موزیک ، و… را برمی گرداند.

 
 

دانلود نرم افزار ریکاوری رم

 

با انجام تست های مختلف در زمینه رم ما به نکته جالبی برخورد کرده ایم و باید بگوییم اطلاعات در رم موبایل به راحتی صدمه می بیند و حتی پس از گذشت یه مدت از کار کردن رم، این حافظه کوچک خراب می شود البته این مشکل برای همه اتفاق نمی افتد و بهتر است اطلاعات خود را بر روی رم به عنوان بک آپ نگهداری ننمایید.

دانلود نرم افزار ریکاوری رم یعنی recover my file به خوبی می تواند عمل کند و همچنین از سرعت زیادی برای اسکن اطلاعات و همچنین بازگشت اطلاعات دارد. recover my file نرم افزار ریکاوری اطلاعات رم به خوبی کار بازگردانی را انجام می دهد.

دانلود نرم افزار ریکاوری فلش

امروزه اکثر افراد دارای یک فلش می باشند و این اطلاعات گاهی بسیار مهم می باشد که با وصل کردن فلش معموری متوجه پاک شدن اطلاعات خود از روی فلش می شوند. با دانلود نرم افزار ریکاوری فلش یعنی iCare Data Recovery به هیچ عنوان نگران نباشید چراکه اطلاعات شما را به آسانی بازگردانی و بازیابی می کند. در تظر داشته باشید که پس از فهمیدن پاک شدن اطلاعات از روی فلش به هیچ عنوان اقدام به جا به جایی فایل نکنید و فورا نرم افزار ریکاوری اطلاعات فلش را نصب نمایید و اقدام به بازیابی اطلاعات فلش کنید. در نظر داشته باشید هیچگاه فلش معموری متفرقه که در حال حاضر در بازار بسیار زیاد می باشد خریداری نکنید چراکه این فلش ها به هیچ عنوان ریکاوری نمی شوند.

دانلود نرم افزار ریکاوری فیلم

نرم افزار ریکاوری فیلم بدون شک برای بسیاری از افراد که ویدئو زیادی دارند بسیار مهم می باشد و در صورت پاک شدن اطلاعات خود که حاوی فیلم است به مشکل جدی برمی خورند. با دانلود نرم افزار ریکاوری فیلم یعنی iCare Data Recovery اصلا نگران نباشید بدون شک این برنامه آنقدر قوی عمل می کند که کاملا اطلاعات شما را بازیابی کند. به هیچ عنوان در امر بازیابی اطلاعات عجله نکنید چراکه اگر وسط کار ارتباط فلش یا هارد قطع شود می تواند مشکل ساز شود و باعث صدمه دیدن اطلاعات شما شود.

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه ریکاوری اطلاعات نیز میتوانید با کارشناسان رایانه کمک با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰ در هر ساعت از شبانه روز در تماس باشید.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

دیدگاه کاربران

" برای این مطلب دیدگاهی نوشته نشده است " هرگونه سوال ، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد