سئو تضمینی سایت
۵
(۱۱)

قطعا در زمینه سئو سایت خود تحقیق کرده اید و در همین برسی ها و آشنایی ها با سئو کاران دیگر حرف هایی از آن ها برای سئو تضمینی و یا سئو حرفه ای قطعا شنیده اید اما واقعا حرف های آن ها صحت دارد؟ ما در ادامه قصد برسی صحت داشتن و یا بی اساس بودن این صحبت ها را داریم.

سئو تضمینی سایت

سئو تضمینی تنها یک شعار است

صراحتا اعلام می کنیم هر فردی که ادعایی مبنی بر انجام سئو تضمینی کرد از آن دور شوید و سرمایه های خود را برای آن فرد به امید بالا آوردن سایتتان هدر ندهید! سئو چیزی نیست که بتوان برای آن تضمین کرد و قطعا هر فردی که به دنبال تضمین است دارد نظر شما را برای سپردن پروژه به ان جلب می کند.

سئو حرفه ای سایت را تعداد محدودی وجود دارند که می توانند انجام دهند و آن ها آنقدر سرشان شلوغ است که اصلا فرصتی برای دادن تضمین و… ندارند! قبل از انجام هر معامله ای با یک سئو کار می توانید برای مشاوره سئو با این مرکز تماس بگیرید تا ما شما را در انتخاب یک تیم کاملا متخصص و دارای وقت! کمک کنیم. به عنوان مثال ما در مشاوره های خود ابتدا قصد مشتری را از زدن سایت و زمینه کاری سایت را در اینده می پرسیم و در بسیاری از موارد شده است که برسی کرده ایم اگر مشتری برای این موضوع هزینه سئو کند در آینده اگر لینک یک هم باشد زیاد نمی تواند برای کسب درامد روی آن موضوع حساب باز کند! برای همین مهم است که با یک مشاوره کامپیوتر و سئوی خوب صحبت کنید.

سئو تضمینی ندارد و هر کسی که به هر روشی بیان کرد که ما برای شما تضمین می دهیم در فلان مدت لینک یک هستید همونجا از ان فرد فاصله بگیرید! ما در سایت اقدام به تولید مطالب آموزش سئو می کنیم و شما می توانید در آنجا تجربیات بسیار خوبی را کسب نمایید و حتی بتوانید تا حدی سایت خود را استاندارد سازی کنید.

سئو تضمینی سایت واقعیت ندارد

در بسیاری از موارد مشتریان اشتباهی بزرگ دارند و برای سئو کلمه کلیدی می دهند و در نهایت سئو کار اقدام به خرید بک لینک برای کلمات داده شده توسط مشتری می کند و وقتی که سئوی سایت و برگه لندینگ پیج ها را که چک می کنیم متوجه می شویم که کلاهی بزرگ بر سر مشتری رفته است چراکه هیچ یک از استاندارد ها را آن فرد رعایت نکرده است و فقط یک فاکتور کلاه سیاه را برای کلمات داده شده استفاده کرده است.

توصیه تیم نیو دانش به شما این است که اول به رزومه کاری و سابقه فعالیت سئو کار توجه کنید و در نهایت بسیار مهم است که متوجه شوید آیا واقعا سئوکار مورد نظر دارای وقت مطلوب است؟ آیا می تواند روزی چندین ساعت بر روی سایت شما وقت بزارد؟ پس قرارداد را بسیار محکم ببندید و از حق خود به خوبی دفاع کنید.

سئو حرفه ای سایت چگونه انجام می شود؟

سئو حرفه ای سایت

پس از انتخاب یک سئو کار خوب و با تجربه درصورت داشتن سایت پس از برسی شاید پیشنهاد شود که دامنه خود را تعویض نمایید! قافل گیر نشوید در برخی موارد سایت ها آنقدر بد کار شده اند که جای هیچ پیشرفتی وجود ندارد و کلی باید زحمت کشید که سایت را به حالت استاندارد برگرداند و این مورد نیازمند وقت بسیار زیادی می شود! تازه اگر جواب دهد! پس اصلا نگران نباشید و حرف سئو کار خود را گوش کنید و در صورت صلاح دید ان اقدام به زدن سایت جدید با مدیریت آن فرد کنید.

پس از برسی ها و چیدن یک استراتژی مطلوب برای سئو حرفه ای سایت اقدام به زدن سئو on page می کند و البته این مورد خود دارای نکات بسیار زیادی می شود از سئو و استفاده از تکنیکال تا ساختار سایت و معنا دارد کردن برخی از کد های مهمی که برای مطالب استفاده می شود! وارد جزئیات نمی شویم! در کل پس از گذشت زمانی و بروزرسانی سایت و گرفتن ورودی مستقیم از گوگل سئو کار اقدام به فعالیت در زمینه لینک بیلدینگ می کند و با روند رشد سایت کار خود را پیش می برد و البته ناگفته نماید فعالیت در شبکه های اجتماعی هم جزوی از کار هایی است که باید انجام داد! نکاتی که سئو کار همیشه انجام می دهد چیست؟ برسی سایت های رقیب و برسی رتبه کلمات کلیدی هدف! در برخی از موارد مهندسی معکوس سایت رقیب! برسی پروفایل لینک های سایت و جداسازی لینک های بد و خوب! برسی ورودی های هفتگی و برطرف کردن مشکلات سایت مانند مشکلاتی که در زمینه تجربه کاربری وجود دارد! و کلی چیز های دیگر که بسیار مهم است تا انجام شود.

در برخی از موارد لازم است که سئو کار از سایت های با کیفیت اقدام به زدن ریپورتاژ کند و کسب و کار شما را معرفی کند و این موارد هزینه هایی حتی تا ۴ ملیون تومان را در بر دارد اما در نهایت سایتتان بسیار قوی و با کیفیت می شود که روند رشد ان چندین برابر می شود در صورت رعایت فاکتور های دیگری که گوگل آن هارا بیان کرده است.

سئو حرفه ای سایت قابل انجام است

بله اگر صحبت از سئو حرفه ای شد قطعا می توان ان را انجام داد اما واقعا ربطی به سئو تضمینی ندارد و هیچ کسی نمی تواند که سئو را تضمین کند! سایت های موفق بسیار زیادی وجود دارد که واقعا سئو بسیار عالی ای دارند و در کلمات مورد نظر نیز با کار نکردن کلاه سیاه بالا می باشند.

افراد موفق در زمینه سئو کسانی هستند که تجربه بسیار خوب و بالایی دارند! بله سابقه کار در امر سئو مهم است! حتما به سوابق کاری و نمونه کار های انجام شده آن فرد توجه نمایید و از فرد سئوکار دیگه ای بخواهید تا درخواست شما را مورد برسی قرار دهد و پس از مشاوره با چند سئوکار آن وقت از بین انها بهترین فرد را انتخاب کنید. این چنین می توانید سایتی بسیار موفق و ماندگار در گوگل داشته باشید! داشتن یک سایت موفق و با درامد خوب مستلزم اراده و هزینه های اولیه می باشد و حتی انتخاب فردی با سابقه در زمینه سئو و اشنا بودن آن به کسب و کار شما است.

برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه سئو سایت میتوانید با کارشناسان ما در رایانه کمک تماس حاصل فرمایید.

۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره <> پنج ستاره

میانگین رتبه ۵ / ۵٫ تعداد امتیازات ۱۱

تا کنون امتیازی ثبت نشده است . (اولین نفر باشید)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید