رایانه کمک- پاسخگویی تلفنی به سوالات رایانه ای
۳٫۱
(۲۵۵)

مشکل سیاه شدن صفحه گوشی

 

مشکل سیاه شدن صفحه گوشی می تواند برای همه پیش آید و خب بسیاری از کاربران برای این که چه راهکاری را برای رفع مشکل سیاه شدن صفحه موبایل پیش بگیرند نیاز به راهنمایی داشته و نیو دانش بصورت شبانه روزی آماده راهنمایی شما عزیزان بصورت رایگان می باشد.

مشاوره تلفنی رفع مشکلات موبایل از طریق تلفن ثابت به صورت شبانه روزی ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

سیاه شدن صفحه گوشی عوامل مختلفی دارد و با برسی هایی که کارشناسان نیو دانش انجام داده اند با افتادن این اتفاق قطعا نباید از خرابی گوشی خود بترسید چراکه گاهی این اتفاق با چند راهکاری که در ادامه به شما می گوییم رفع می شود. با سیاه شدن ال سی دی گوشی بسیاری از کاربران فورا به مغازه های تعمیرات موبایل مراجعه می کنند و با پرداخت هزینه گاهی بالا و گاهی مناسب گوشی خود را تحویل می گیرند.

سیاه شدن صفحه گوشی

اگر شما نیز با این مشکل مواجه شدید در اولین کاری که باید کنید سعی بر خاموش کردن گوشی خود کنید. اگر نتوانستید با دکمه power گوشی را خاموش نمایید در صورت امکان جداسازی باتری آن را فورا خارج نمایید و اگر امکان جداسازی باتری موبایل را نداشتید می توانید با استفاده از سوزن مخصوص خود موبایل آن را برای خاموش کردن گوشی به داخل سوراخی که در این زمینه قرار داده شده است به آرامی فشار داده و گوشی را خاموش نمایید.

بیشتر بدانید: آموزش اینستاگرام

پس از روشن شدن موبایل خود فورا برنامه یا اپلیکیشنی که فکر می کنید بعد از نصب شدن آن باعث این مشکل شده است را پاک کنید که با انجام این کار دیگر گوشی شما با این مشکل مواجه نخواهد شد.

با برسی های صورت گرفته مشکل سیاه شدن صفحه گوشی با خاموش و روشن کردن گوشی رفع می شود و اما اگر مشکل شما جدی تر بود و با انجام این مراحل درست نشد چه کاری انجام دهید؟

راه دیگری برای رفع این مشکل وجود دارد که باید به داخل safe mode موبایل خود مراجعه کنید که برای رفتن به این حالت وقتی که گوشی خاموش است کلید های کم کردن صدا و دکمه پاور را باهم نگهدارید و منتظر بمانید موبایل به حالت ریکاوری برود و سپس گذینه wipe cache partition را با تایید نمایید که پس از اینکار گوشی خاموش می شود و حافظه پنهان موبایل نیز پاک شده و امکان دارد با انجام این مراحل مشکل شما به طور کامل رفع شود.

مشکل سیاه شدن صفحه گوشی

اگر با انجام تمامی روش های بالا برای رفع مشکل سیاه شدن صفحه موبایل هنوز مشکلتان پا برجا می باشد باید راه دیگری را تست نمایید که با این کار کلیه محتوا های داخل موبایل پاک می شود و کلیه اطلاعاتی که در موبایل خود دارید از بین رفته و قابل برگشت نخواهد بود.

پس از درست نشدن گوشی مجدد به همان صفحه ریکاوری بروید و این بار گذینه wipe data/factory reset را زده و منتظر بمانید تا گوشی به حالت تنظیمات کارخانه برگردد. با انجام کار های بالا در صورتی که گوشی شما حداقل حالت سیف مود و یا حالت ریکاوری را نشان دهد درست می شود و اگر به طور کل نیز صفحه ال سی دی خاموش است می تواند مشکل از خود ال سی دی باشد.

نکته : سیاه شدن گوشی بر اثر ضربه با انجام مراحل بالا نیز قابل درست شدن نمی باشد و حتما باید توسط مراکز تعمیراتی برسی شود.

سیاه شدن صفحه گوشی سامسونگ s3

اگر گوشی شما s3 می باشد و با آب برخورد نکرده است و همچنین ضربه ای به آن وارد نشده است قطعا با آموزش های داده شده ما مشکل شما رفع می شود. البته کیفیت ساخت گوشی های سری s همیشه عالی بوده است و شاید هنگی های احتمالی این نسخه از گوشی به خاطر قدیمی بودن آن است.

سیاه شدن صفحه گوشی سامسونگ a5

مشکل سیاه شدن صفحه گوشی سامسونگ a5 نیز مانند مراحلی که در رابطه با گوشی سری s گفته شد است و قطعا نباید با آب برخورد و ضربه خورده باشد. گوشی های سری a سامسونگ جزو یکی از بهترین سری هایی است که شرکت سامسونگ اقدام به تولید آن کرده و توجه ویژه ای به این سری یعنی سری a می کند.

سیاه شدن صفحه گوشی سامسونگ j5

مشکل سیاه شدن صفحه گوشی سامسونگ j5 با برسی های انجام شده دریافتیم که گوشی های سریj و مدل j5 با پر شدن حافظه و نصب اپلیکیشن های زیاد باعث همچین مشکلی می شود و شما می توانید با برخورد به این مشکل گوشی خود را به حالت کارخانه برگردانید و محتویات گوشی موبایل خود را پاک کنید.

علت سیاه شدن صفحه گوشی سامسونگ

علت سیاه شدن صفحه گوشی سامسونگ به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد این سیاه شدن صفحه می تواند بر اثر ضربه و یا برخورد با آب و همچنین مشکلات نرم افزاری داشته باشد. گاهی افراد گوشی خود را وقتی در جیب خود قرار می دهند از فشاری که به گوشی می آید مطلع نمی باشند و خب این مورد نیز می تواند برای صفحه مشکلاتی به وجود آورد. ما در این پست تمام راهکار های آموزشی جهت رفع این مشکل را برایتان توضیح دادیم و شما می توانید با برسی و انجام مراحل بالا اقدام به رفع مشکل پیش آمده کنید و یا با شماره تماس های ما جهت راهنمایی هرچه بیشتر برای مشکل خود تماس حاصل فرمایید.

علت سیاه و سفید شدن صفحه گوشی

علت سیاه و سفید شدن صفحه گوشی بیشتر مشکل سخت افزاری می باشد و اگر بخواهیم بصورت دقیق در رابطه با این مشکل صحبت نماییم می توان گفت به احتمال بسیار بالا صفحه ال سی دی گوشی خراب شده است و این باعث قاطی شدن رنگ ها در موبایل می شود که باید حتما ال سی دی موبایل تعویض شود.

مشکل سیاه شدن صفحه موبایل

مشاوره تلفنی رفع مشکلات موبایل از طریق تلفن ثابت به صورت شبانه روزی با ما تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 

رفع مشکل خاموش یا سیاه شدن صفحه نمایش گوشی ( رفع مشکل سخت افزاری )

سیاه شدن صفحه گوشی

یکی از عمده ترین دلایلی که به مشکل سیاه شدن صفحه گوشی و ال سی دی موبایل می‌انجامد،قطع شدن پین نمایشگر گوشی از بُرد آن است.

همان طور که می‌دانید، تمامی گوشی های هوشمند که امروزه ساخته می‌شوند، دارای یک صفحه نمایشگر بزرگ هستند که با یک پین به بُرد گوشی متصل است و مانند یک پل ارتباطی میان صفحه گوشی و قطعات سخت افزاری عمل می‌کند. از این رو اگر این پین قطع یا از جای خود در آمده باشد، دیگر هیچ اطلاعاتی بین صفحه گوشی و برد آن برقرار نمی‌شود و همین موضوع باعث سیاه شدن LCD گوشی می‌شود که در گوشی های شرکت سامسونگ بسیار شایع است.

از این رو بهتر است گوشی خود را به یک کارشناس در زمینه تعمیر سخت افزار گوشی فعالیت می‌کند، نشان دهید و یا با متخصصان رایانه کمک تماس بگیرید، تا از مشاوره و تعمیر موبایل در محل برخوردار شوید.

 

علت سیاه شدن ال سی دی گوشی سامسونگ در اثر ضربه ( تعمیر سخت افزار گوشی )

تمامی روش های گفته شد، زمانی می‌تواند مشکل سیاه شدن صفحه گوشی و ال سی دی موبایل شما را رفع کنند، که کاربر با مشکل نرم افزاری در گوشی خود روبرو شده باشد.

اما اگر مشکل سیاه شدن صفحه گوشی در اثر ضربه وارد شده به گوشی باشد، دیگر راه‌حل های بالا نمی‌توانند مشکل شما را رفع کنند.

زیرا ممکن است به دلیل ضربه صفحه LCD آن سوخته  باشد.

از این رو تشخیص دقیق  مشکل سیاه بودن صفحه گوشی زیاد مشخص نیست و بهتر است یک تکنسین ماهر در زمینه تعمیر موبایل و گوشی آن را از نزدیک بررسی کند.

از این رو کارشناسان بخش تعمیرات سخت افزار رایانه کمک با سالها تجربه در امر ( تعمیر موبایل و گوشی ، تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر ، و تعمیر قطعات پرینتر و اپل واچ ) به راحتی و کمترین زمان ممکن می‌توانند به بررسی دیوایس شما پرداخته و بعد از مشخص شدن قطعه خراب، به تعمیر گوشی شما می‌پردازند.

سیاه شدن lcd گوشی آیفون بر اثر مشکلات مدار شارژ و منبع تغذیه گوشی

در بعضی موارد نیز علت سیاه شدن صفحه نمایش میتواند وجود مشکل سخت افزاری بر روی منبع تغذیه و یا مدار شارژ گوشی باشد که این مشکل اصولا بسته به نوع گوشی یا با تغییر مدار شارژ و یا تعمیر ic  شارژ برطرف می شود و یا باید برد گوشی به طور کلی عوض شود که در مواردی که باید برد گوشی به طور کلی عوض شود ارزش تعمیر گوشی به دلیل هزینه بالا کمتر بوده و بهتر است به فکر خرید یک گوشی جدید باشید. این مشکل مخصوصا در گوشی های آیفون رایج تر می باشد که به دلیل بالا بودن قیمت قطعات در موارد زیادی ارزش تعمیر گوشی بسیار پایین می باشد.

شما می‌توانید برای مشاوره تلفنی در زمینه تعمیر و یا تعویض lcd گوشی خود با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰ تماس گرفته و از کارشناسان بخش تعمیرات گوشی و موبایل رایانه کمک، پشتیبانی تلفنی دریافت کنید و یا از طریق سایت رسمی رایانه کمک ، به ثبت سرویس و تعمیرات در محل اقدام کنید.

در این آموزش به برسی مشکل سیاه شدن صفحه گوشی پرداختیم. اگر نیاز به راهنمایی های بیشتر دارید باما تماس بگیرید.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره <> پنج ستاره

میانگین رتبه ۳٫۱ / ۵٫ تعداد امتیازات ۲۵۵

تا کنون امتیازی ثبت نشده است . (اولین نفر باشید)

139 دیدگاه‌ها

 1. سلام.
  گوشی من j700 هست روشنش ک میکنم بعد چند ثانیه تصویر میره فلش شده ال سی دی هم تعویض شده ولی همنان مشکلش وجود داره.

 2. گوشیم جی ۱ سامسونگه ضربه خوره سیاه شده صفحش ترک برداشته چی کنم ؟ هزینه تعمیرش چقده زیاد میشه؟

 3. سلام گوشی من داخل اب افتاد هیچ ضربه ای نخوره تاچش کاملا سالمه ولی نورش در حدی کم شده که چیزی معلوم نیست و فقط در نور خیلی بالا مثلا نور خورشید چیزی دیده میشه… میشه تعمیرش کرد؟ نیازی به تعویض ال سی دی داره یا فقط سنسور نوری خراب شده؟

 4. سلام.گوشی من اس۶اج هست. یهو دیدم گوشیم صفحش کاملا خاموشه و هیچ کدوم از دکمه هاش کار نمیکنه. وقتی بهش زنگ میزنم نمیگه خاموشه و بوق میخوره ولی گوشیم زنگ نمیخوره. هر کاریم کردم خاموش نشد. فقط چراق بالای صفحش آبی شده و چشمک میزنه. میشه لطفا بگید مشکلش چیه؟

 5. سلام. تبلت من هواوی مدیا پد ایکس دو هست. چند روزپیش اومدم باهاش کار کنم دیدم صفحه روشن نمیشه. چند ساعت پیش داشتم باهاش کار میکردم مشکلی نداشت. الانم تبلت روشنه و تاچ هم امتحان کردم سالمه(بهش زنگ زدم ،انگشتمو رو صفحه کشیدم تماس وصل شد) چند بار هم ریستارت کردم ولی هیچ تصویری نمیده. اینم بگم که تقریبا یک هفتس کار میکردم باهاش پشتش خیلی داغ میشد، به حدی که خود تبلت نور صفحه رو خودکار کم میکرد،ممکنه مربوط باشن به هم؟؟ میشه راهنمایی کنید

 6. سلام گوشی که بالا درموردش توضیح دادم نه او تی جی میاره نه حالت شارژ سریع فعال میشه ولی شارژ عادی رو میکنه بعد مال سوکت ایناش هم نیست همه رو عوض کردم به نظر شما مال چی می تونه باشه

 7. سلام گوشی من a7 2016 هست بد تقریبا یه سمت گوشی جوهر گوشی هست یه سمت جوهر نداره به نظرتون چه ایرادی داره به این خاطر هم این طور شده که رفتم گوشی رو درست کنم قبلا یه بار تاچ السیدی گوشی عوض شده بد گذاشتش حرارت بخوره این طور شد خود تعمیر کار گفت بد چند هفته جوهرش بر میگردی به نظر شما راست میگه

 8. سلام گوشی من گلگسی اس۸ که نزدیک یه سال یه نقطه سبز افتاده رو صفحه امروز متوجه شدم که کوشه سمت چپ دو تا لکه مشکی روش افتاده مشکل چیه؟

 9. سلام گوشی من وقتی کنار دریا بودم از جیبم افتاد و سریع گوشبو برداشتم..ولی بعد چن دیقه صفحش خش خش شد و اومدم خاموش کنم دیدم نمیشه باتریو کندم ولی وقتی روشن میکردم صفحه کامل سیا بود فک کردم سوخته ولی بهم زنگ زدن و من وقتی جای همیشگیو فشار دادم تونستم صحبت کنم درحالی ک گوشی کاملا سیا بود..بردم تهمیر گا ولی گفتن صفحه و تاچت کامل سوخته..ولی اگه سوخته باشه مگه میشه من جواب بتونم بدم و تاچ کار کنه

 10. سلام گوشیم j7هستش دیروز خورد زمین صفحش کاملا سیاه شده ولی زنگ میخوره و خاموش روشنم میشه فقط صفحه نمایش کاملا سیاهه یعنی Lcdخرابه باید تعویض کنم

 11. سلام. وقتتون بخیر. گوشی من j1ace هست و به کنار اون یک ضربه ی محکم وارد شد و دیگه روشن نشد. به السیدی هیچ ضربه ای وارد نشد. وقتی کسی زنگ میزد یا پیامک میومد گوشی صدا میداد ولی صفحه کاملا سیاه بو.میخوام بدونم ایا امکان داره فلتی چیزی توش قطع شده باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

 12. سلام گوشی من S3 GT18200 سامسونگ هستش.صفحه اش سیاه شده ولی صدای ویبره و بقیه ی صداها میاد فقط صفحه سیاهه.به صفحه اش هم آسیبی وارد نشده هرچی باطری رو درمیارم و میذارم صفحه درست نمیشه.یعنی LCDسوخته؟اگر بخوام درستش کنم هزینه LCD این مدل گوشی چقدر میشه؟

 13. با سلام گوشی من هواوی مدل p10 lite است یه چند روزی است که روی صفحه گوشیم یه لکه به رنگ سیاه اومده مشکلش چیه

 14. سلام گوشی من خاموش بود بعد که روشنش کردم صفحه سیاه شده بود صدا میداد زنگ میخورد همچی سر جاش بود فقط تصویر سیاه بود

 15. سلام. بنده یه تبلت ایسوس دارم . ضربه ی کوچکی به تبلتم وارد شده. تبلتم رو گذاشتم تو شارژ. دکمه ی پاور رو زدم. صفحه تبلت سیاهه ولی صدای پیام اومدن و شارژ کردنش میومد. چیکار کنم ؟

 16. با سلام و وقت بخیر . گوشی بنده a7 2017 امروز بر اثر هنگ کردن و روشن خاموش کردن یک هاله جزیی از صفحه تلگرام بر صفحه نمایشگر گوشی باقی مونده که هرچقدر هم روشن خاموش میکنم مشکلم رفع نمیشه ؟
  مشکل چیه؟ قابل حل شدنه ؟ یا این هاله باقی میمونه دیگه

  • مشکل پیکسل مرده هست که در گوشی های سامسونگ شایع هستش باید صفحه کلا عوض بشه

 17. با سلام خدمت سایت خوبتون
  من تبلتم صفحش سیاهه و نورم حتی نمیزنه ولی روشنه چون صدا اعلان ها میاد یا اسکرین شات میگیرمم صداش میاد چیکار باید کنم
  ؟ با تشکر از سایت خوبتون.

  • ممکنه مشکل از فلت صفحه نمایشتون باشه با شماره زیر تماس بگیرین کارشناسان راهنماییتون میکنند
   ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 18. سلام من قبلا گوشیم تاچش ی کم مشکل داشت اما سریع رفع میشد مال ضربه گیرش هم بود ، ایندفعه از دستم افتاد صفحش سیاه شد کامل اما تماس هام و میتونم جواب بدم و پیام هامم میاد ، ال سی دی گوشیم سوخته ؟؟؟؟

  • ممکنه فقط پنل تاچ مشکل پیدا کرده باشه با شماره زیر تماس بگیرین کارشناسان راهنماییتون میکنند
   ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 19. سلام خسته نباشید گوشی من A7 هستش ولی نمیدونم‌چرا چند وقتیه ک وقتی دکمه پاورشو میزنم تاصفحه خاموش.صفحش حالت نیمسوز میشه یعنی بالا صفحه خوبه ولی پایین صفحه حالت ی نور فلش دوربین میمونه چشم و میزنه
  الا باید چکار کرد؟؟

  • احتمالا نیاز به تعویض ال سی دی داشته باشین با شماره زیر تماس بگیرین کارشناسان راهنماییتون میکنند
   ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 20. سلام و خستع نباشید.
  من گوشی nokia 6 نسخه ۲۰۱۷ رو دارم
  من یه فن کوچیک که به سوکت شارژ گوشی وصل میشه پیدا کردم و وقتی به گوشیم وصل کردم فن چند ثانیه روشن شد و بعد هم فن هم صفحه ی گوشی با هم خاموش شدن درحالی که گوشی روشنه و آهنگ همچنان داره پخش میشه و دکمه های گوشه همشون کار می کنن…
  هرکاری کردم گوشی صفحش روشن نشد و وقتی به لپتاب وصل کردم اصلا گوشی رو نشناخنت ولی وقتی فن رو به گوشی دیگری وصل کردم بدون مشکل کار کرد
  درحالی که وقتی به گوشی دست میزنم نور دکمه بک و منو روشن میشه لطفا سریعا راهنمایی کنین
  درضمن هرکاری هم کردم خاموش نشد

  • امپراژ گوشی مناسب اون فن نبوده با شماره زیر با کارشناسان تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند
   ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 21. سلام.گوشی من galaxy j7 2016 هست.از دستم افتاد توی جوی آب و باطریش جدا شد.سریع در آوردم خشکش کردم.یه مدتی هم تو کیسه برنج گذاشتمش.بعد درش آوردم باطری رو گذاشتم جاش و دوباره روشنش کردم و روشن شد.بعدش دوباره دکمه پاور رو نگه داشتم که خاموشش کنم باطری رو در بیارم سیم کارت رو بزارم سر جاش ولی قبل از اینکه چیزی بزنم صفحه سیاه شد.بعدم دیگه هرچی پاور رو زدم فقط ویبره رفت و روشن نشد.با این اوصاف چه توصیه ای دارید؟

  • باید برد گوشی عوض بشه لطفا با شماره زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید راهنماییتون میکنند
   ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 22. گوشی ام حالت برفکی شده توی صفحه نمایش می اید سه تا تصویر نشان میده پرش داره اصلا نمیشه کار کرد فلشم کردم نشد علت چیست

  • صفحه نمایش مشکل سخت افزاری داره لطفا با شماره زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید راهنماییتون میکنند
   ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 23. سلام گوشی من ایسوس زن فون ۲ هست دیروز تو دستم یهویی صفحش سیاه شد ندوستم چی شد ولی وقتی رمز گوشی رو میزنم صدای باز شدن میاد یعنی کار میکنه ولی صفحه نمایشش سیاه میمونه و نشون نمیده. دلیلشو نمیدونم لطفا راهنمایی کنید و بگید مشکل از کجاشه و هزینش چند میشه. فقط اینو بگم قسمتی بسیار نازکی از بالای صفحه نمایش گوشی کار میکنه . ممنون از ازشما.

  • پنل گوشی مشکل پیدا کرده با شماره زیر با کارشناسان تماس بگیرید راهنماییتون می کنند
   ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 24. سلام. گوشی من J7 poro هستش. دیروز بدون اینکه ضربه ای بخوره سمت چپ ال سی دیش بنفش شد و تا صبح خیلی بیشتر شد. کد *#۰#* رو هم که زدم متوجه شدم سمت چپ ال سی دی چند قسمتش کار نمیکنه. الان کاری جز تعویض LCD دارم؟

  • خیر با شماره زیر با کارشناسان تماس بگیرید راهنماییتون می کنند
   ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 25. سلام وقت بخیر…ببخشید گوشی من گلکسی گرند پریم G531Hهست تو تلگرام بودم که یهویی صفحه سفید شد حالا که روشنش میکنم صفحه گوشی ابی یا قرمز و حتی سبز سفید و سیاه هم میشه مشکلش از چیه ممنون میشم راهنمایی کنین.

  • پنل ال سی دی مشکل پیدا کرده با شماره زیر با کارشناسان تماس بگیرید راهنماییتون می کنند
   ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 26. سلام،گوشی اچ تی سی دیزایر۸۱۶دارم،دیشب بعد ۲ساعت اومدم با گوشی کار کنم یک لحظه صفحه سیاه شد،روی صفحه دست کشیدم دوباره برگشت ،باز ،بعد چند بار قطع وصل شدن وسط صفحه ۲خط افقی ظاهر شد بعد دیگه صفحه سیاه شد،الان به گوشی زنگ میخوره قشنگ صدا و اسمش کار میکنه فقط صفحه سیاه هست،خواهش میکنم کمک کنید،ممنون

  • صفحه گوشی باید عوض بشه با شماره زیر با کارشناسان تماس بگیرید راهنماییتون می کنند
   ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 27. سلام گوشی من به دلیل ضربه خوردگی ۸۰درصد سیا شد ولی نمایش گر کار میکنه ولی یک سیا نسبتا پر رنگ سیا افتاده تو تصویر باید نور تصویر ببرم بالاکه داخل روز بتونم کارکنم بنظرتون تعمیر میشه لطفا منتظرپاسخ شما هستم

  • صفحه گوشی باید عوض بشه با شماره زیر با کارشناسان تماس بگیرید راهنماییتون می کنند
   ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 28. با سلام.خسته نباشید ببخشید گوشی من سامسونگ گرند پریم هست.در حال کار با تلگرام بودم که یه دفعه ضفحه گوشی سفید شد و بعد از اینکه باتری دراوردم روشن کردم صفحه سیاه سفید وحتی ابی و قرمزوبنفش هم میشه گاهی اوقات صفحه میاد و بعد از چند ثانیه دوباره سیاه میشه مشکل از چیه؟ممنون میشم راهنمایی کنین

  • صفحه گوشی سوخته باید عوض بشه با شماره زیر با کارشناسان تماس بگیرید راهنماییتون می کنند
   ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 29. سلام
  تبلت A-3500 لنوو رو صفحه ، زمین افتاد بعد نصف صفحه عمودی سیاه شد ولی هرچی میزدم عمل میکرد

  الان من باید چیکار کنم ؟ اصلا مشکلش چیه ؟

  • مشکل سخت افزاری با شماره زیر با کارشناسان تماس بگیرید راهنماییتون می کنند
   ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 30. سلام
  گوشیه من سامسونگ J5 ن ضربه خورده ن از دسم افتاده ولی ی هفته اس ک یهو صفحه سیاه میشه
  وقتی تو شارژعه صفحه گوشیم درسته.
  ولی وقتی از شارژر جدا میکنم یا میرم بیرون سرد ک میشه گوشیم صفحش سیاه میشه دکمه Home رو ک میزنم درست میشه دوباره بعد چند دقیقه اینجوری میشه
  خاموش روشن ک میکنم درست میشه
  راهنمایی کنید لطفا؟؟؟؟

  • مشکل صفحه نمایش مشخصا سخت افزاری با شماره زیر با کارشناسان تماس بگیرید راهنماییتون می کنند
   ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 31. سلام .خسته نباشید .تبلت ال جی v500 دارم صفحه بدون هیچ دلیلی سیاه شد و فقط لوگوی ال جی میاد روی صفحه وقتی لوگو روی صفحه هست پشت تبلتم مثل زمانی که باهاش بازی میکردیم داغ میکنه دکمه پاورم که نگه میدارم فقط لوگو غیب میشه اصلا بالا نمیاد و روشن نمیشه

  • مشکل از پنل ال سی دی هستش با شماره زیر با کارشناسان تماس بگیرید راهنماییتون می کنند
   ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 32. اگر موبایلی به تعمیرکار داده شد و درست نشد.احتمال این است قطعه ای از موبایل توسط تعمیرکار جدا شده باشد.چطور می توان متوجه این شد؟

  • ممکن هست ولی خب یک تعمیر کار یا متخصص دیگه میتونه تشخیص بده با شماره زیر با کارشناسان تماس بگیرید راهنماییتون می کنند
   ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 33. سلام.آب روی گوشی ریخت.نور صفحه به شدت کم شد و پشت گوشی داغ شد تا کاملا خاموش شد.و دیگر روشن نشد.وقتی شارژر راهم متصل می کنم چراغ شارژ شدن روشن نم شود.البته برای تعمیر هم بردم گفتند که بورد و ال سی دی مشکل داشت .بورد درست شد اما ال سی دی هر چه قدر که امحان کردند درست نشد

  • باید سخت افزاری چک بشه با شماره زیر با کارشناسان تماس بگیرید راهنماییتون می کنند
   ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 34. سلام،گوشی من سامسونگ j7prime هست و اینکه اول تاج ال سی دیش مشکلی نداشت دادمش پیش تعمیر کار ک تاچ ال سی دی برداره دوربین جلوش تمیز کنه،حالا ک نگاه میکنم میبینم یه حالت سایه مانندی روی ال سی دی هست و داره کار میکنه،خودش میگفت از حرارت لایه های ال سی دی جمع شدن،،بنظر شما قابل درست شدن هست یا اینکه مشکلی پیش نمیاد در اینده؟؟
  تشکر از همکاری شما

 35. سلام
  گوشی من سونی z5 هست و وقتی گوشی مشخص از صفحه رو فشار میدم هاله ی کم رنگی ایجاد میشه مثل فشار دادن صفحه ال سی دی لپ تاپ یا تلویزیون
  ممنون میشم راهنمائی کنید

 36. باسلام گوشی من سامسونگ جی ۱۱۰ هست بدون دلیل صفحه سیاه شد و علامت قرمز به اسم Odin mod بالا اومد و روشن نمی شد فلش هم زدیم جواب نداد تعمیرکار بردشو تعویض کرد ولی الان حالت ۴ جی نمی‌شود آیا حالت قرمز odin mob از برد گوشی است برای ۴ جی شدن گوشی ممنون میشم پاسخ دهید باتشکر

  • مشکل شما نیازی به تعویض برد نداشته و با فلش باید درست میشد!
   داستان ۴G شاید مال برد جدید هستش

   • سلام یک تبلت دارم دانش اموزی ازدست دخترم افتاد زمین خاموش شد روشنش که کردم یه صدایه ویبره اومد امابعدش هیچی گذاشتم توبرق هم علامت شارژش درنیومد سی ثانیه گرفتم هم روشن نشد

 37. سلام . گوشی من سامسونگ j7 هست وقتی گوشی سرد میشه نصف صفحه هی سیاه میشه و بعد ۱ دقیقه درست میشه مشکل از چی لطفا راهنمایی کنید با تشکر؟

 38. سلام
  سامسونگ جی هفت دارم ؛ داخل شارژر بود که صفحه اش سیاه شد ؛
  زنگ میخوره ، صدا میره اما صفحه سیاه ؛
  کارهایی که واسه رفع این مشکل پیشنهاد شده بود رو انجام دادم مشکل حل نشد ؛
  آیا میشه مشکل داخلی باشه یا باید تاچ رو تعویض کنم ؟

 39. با سلام
  گوشی من a5 2016 هستش.گوشی منم مثل گوشی اون دوستمون که گفت وقتی سرده صفحه سیاه میشه و وقتی رو بخاری گرفته میشه درست میشه و صفحه میاد.خواستم بپرسم تو این مورد هم اگه تو فریزر بمونه درست میشه و اگه جواب مثبته ممنون میشم دلیلشم بنویسید

 40. سلام خسته نباشید..گوشی من(سامسونگ جی ۷ ۲۰۱۶)ازدستم افتادویک شکستگی کوچک دربالای مانیتورایجادشده..باتری گوشی روخارج کردم وبعدازقراردادن مجددباتری وقتی گوشی روروشن کردم روشنایی درگوشه مانیتور مشاهده میشه اماصفحه کاملا تاریکه انگارگوشی خاموش است ولی صدای پیام هاوتماس هامیادودراصل گوشی روشن است ایاالی سی دی گوشی سوخته است وبایدتعویض شود؟(ال سی دی گوشی قبلا تعویض شده است)

 41. سلام ..خسته نباشید..گوشی من (سامسونگ جی ۷ ۲۰۱۶ )ازدستم افتاد ودوترک بسیارریزدربالای صفحه ایجادشده..باتری روخارج کردم وبعدازقراردادن مجددباتری اون روروشن کردم فقط روشنایی کم ازگوشه مانیتور مشاهده میشه اماصفحه کاملا سیاهه انگارکه خاموشه ولی صدای پیام ها وتماس ها میادودراصل روشنه..ایامشکل از ال سی دی میباشد؟(ال سی دی قبلا تعویض شده) ممنون میشم جواب بدید

 42. گوشی من سامسونگ A3 هست.چند روز پیش شارژ نمیشد.وقتی بردم برای تعمیر.گوشی رو باز کردن و قسمت پایین گوشی رو عوض کردن.بعد که گوشی رو روشن کردن مثل اینکه صفحه خاموش شد.و گفتن که ال سی دی سوخته.یکی دو روز خاموش نگهش داشتم.بعد روشنش کردم. الان صفحه روشنه.تاچ صفحه کار میکنه.فقط کمی تاچش قاطی کرده.اما قسمت بالای صفحه بنفش شده.مشکلش چیه؟

 43. سلام . گوشی من فشاری بهش وارد شد صفهه اون دو ترک بسیار کوچک برداشت اما بعد او هچه میزنم صفحه بالا بیاد نمیاد و فقط هنگام زدن رو دکمه home یا روشن فقط از جای ترک ولبه های مانیتور یه نور میاد ولی پیام های تلگرام صداش میاد میتونه مشکل از باتری باشه یه چیز دیگه ای ؟ تروخدا جواب بدید

 44. سلام من گوشی سامسونگ اس ۵ دارم وقتی اونو کنار میزارم وقتی یکم گوشی سرد شد صفحه اش سیاه میشه ولی گوشی روشنه تاچ همه چی سالم بعد روی بخاری میگیری وقتی صفحه گرم شد صفحه میاد مشکل از چیه میدونین لطفا راهنمایی کنید

  • گوشی رو بپیچید توی سلفون و خاموش خاموش نصفه روز توی فریزر بذارید باید درست بشه

 45. سلام من یه گوشی سامسونگ ۶egdsدارم موقع شارز شدن گذاشتم روحالت ذخیره نیرو تا سریع تر شارز بگیره بعد دچار هنگ شد و وقتی دکمه پاور زدم دیگه صحفه گوشی کار نکرد و سیاه اما گوشی کار میکنه ایا مشکل ازlcdممنون میشم راهنمایی کنید

 46. سلام گوشیhtc Disayer626 روشن میشه آرم htcمیادوخاموش میشه ودوباره خودش پاورمیکنه و… لطفاراهنمایی کنید

 47. سلام من گوشیم نه ضربه خورده ونه خیس شده صفحه سیاه بالامیادوبردویبره میکنه تصویرندارم ازش تافلش کنم sony st26iهست لطفاراهنمایی کنید

 48. سلام. گوشی من ال جیx powerهستش موقع کار کردن یهویی صفحه نمایش بهم میریزه وپرش داره که باید خاموش کنم تا به حالت اول برگرده برگشت به کارخانه هم کردم بازم همون حالت پیش میاد .ممنون.

 49. دروود

  بنده یه گوشی سامسونگ j7 دارم که روی صفحه نمایشش هاله ای از بک گراند تلگرام افتاده و سفیدی بک گراند گوشی به رنگ کرم کم رنگ دراومده و هر صفحه را که باز میکنم از قبیل ایمیل و..در پس زمینه تصویر تلگرام به طور محو شدگی معلوم هست.ممنون میشم علت و طرز مرتفع کردن این عیب را بهم لطف کنید بگید.سپاسگزارم

  پیشاپیش سال نو مبارک

 50. دروود

  چند روز پیش بنده یه سئوال پرسیدم مبنی بر ایراد گوشی سامسونگj7 خیلی ممنون که بی پاسخ گذاشتید

 51. سلام من یه ایفون ۶پلاس دارم وقتی به پشت گوشی پایین دوربین فشار وارد میکنم صفحم میپره و خاکستری میشه با اینکه گوشی روشنه با کمی فشار داون اون قسمت و خاموش روشن کردن دوباره صفحه برمیگرده

 52. سلام و عرض ادب برای آدمین گرامی گوشی من سامسونگ گلگسی قرند پریم است وقتی ازش استفاده میکنم یهو کل صفحه گوشی سفید یا سیاه یا بنفش یا سبز یا قرمز یا صورتی میشه و گوشی از کار میوفته و باید باتری را در بیاری تا دوباره روشن کنی ولی باز هم همینطور میشه لطفا در مورد مشکل گوشی من توضیح دهید تشکر.

   • سلام گوشه صفحه نمایش گوشیک سیاه شده الان پس از دو روز کمی بیشتر شده نمیدونم چرا ؟ سرچ میکنم تو اینترنت میگه بدافزار روش نصب شده و غیره دوستان میگن بعد مدتی سیاه میشه و باید تاج و ال سی دی شو عوض کنم کمک کنید

   • مشکل پیکسل سوخته هستش لطفا با شماره زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید راهنماییتون میکنند
    ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 53. دروود

  گوشی بنده سامسونگ j7 هست مدتی هست هاله تلگرام روی صفحه باقی مونده و سفیدی بک گراند گوشی سفید خالص نیست و اون هاله در پس زمینه مشهوده و هر صفحه ای از قبیل ایمیل باز میکنم اون هاله به طور نامحسوس و خیلی کم رنگ مشهوده..ممنون میشم علتش را بفرمایید.

  با تشکر از جنابعالی

  • این ایراد متاسفانه سخت افزاری هستش و باید LCD گوشی شما تعویض بشه

 54. سلام ببخشید گوشی منc7هستش بعضی مواقع هنگام روشن خاموش کردن صفحه یکم سیاه میشه بعد بازم دکمه روشن خاموشو میزنم درست میشه و تازگیا یکی دو بار پرش پیدا کرده مشکل از چیه؟

 55. با سلام
  صفحه گوشی من چند روز پیش پرش پیدا کرد و صفحه سیاه شد. ریکاوری که کردم درست شد و تا چند روز درست بود، اما باز دوباره سیاه شد، به تنظیمات کارخانه برگردوندمش و باز چند روز کار کرد، و بعد چند روز کم کم سیاه شد. میتونین راهنماییم کنین که مشکل از چی میتونه باشه؟ضمنا گوشی من ضربه هم نخورده. الان اتصالات سوکت و کابل ال سی دی مشکل داره یا صفحه نمایشم سوخته؟

  • ظاهرا ایراد نرم افزاری هستش.
   یک بار فلش بزنید درست میشه

 56. سلام گوشی منj7pro هست چند روز پیش یه ضربه کوچیک خورد ولی نشکست ولی کم کم بنفش شد الانم کلا سیاهه میشه درست کرد؟گارانتی هم،داره

 57. سلام
  گوشی من j7 پرو هست صفحه گوشیم از کنار ولوم داره کم کم کم نور میشه و داره پیشروی میکنه

  • متاسفانه به زودی مجبور خواهید شد LCD گوشیتون رو عوض کنید

 58. سلام
  گوشی a5سامسونگ دارم که بر اثر ضربه تاچ و ال سی دی رو عوض کردم
  الان بعداز دو هفته شروع کرد به بنفش شدن و الان تقریبا سیاه شده
  مشکلم مربوط به تاچ میشه یا نرم افزار
  اسکرین شات که میگیرم و میفرستم برای دوستان صفحه رو سالم نشون میده
  ولی روی صفحه سیاه شد

  • متاسفانه ال سی دی شما مجددا سوخته و ظاهرا مال کیفیت پایین قطعه یا عدم تخصص کافی تعمیرکار بوده

   • سلام من گوشیم گلگسی a5 هست یه خط سیاه افتاده رو صفحه گوشیم که فقط رو زمینه سفید دیده میشه و وقتی نور گوشی پایینه دیده میشه ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم

   • مشکل پیکسل مرده هستش یک مشکل شایع در گوشی های سامسونگ لطفا با شماره زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید راهنماییتون میکنند
    ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 59. سلام خدمت ادمین محترم منگوشیم گلکسی جی وان هس
  تازگیا دور تا دور گوشیم نوار مشکی رنگ نازک بوجود اومده و گوشیم مث قبل عملکردش خوبه ،ولی این نوار مشکی همزمان مساوی دور تا دور گوشیم مال چیه

 60. سلام گوشی بنده نوت۹هستش من فایل نصبی یک بازی انلاین رودانلودکردم ودیتادرحال دانلودبوداسم بازی(Pugb) وقتی خاستم فایل نصبی روبازکنم گوشی هنگ کردوبعدازچندثانیه صفحه گوشی سیاه شدگوشی زنگ میخوره ولی صفحه بالانمیاد تعمیرگاه بردم گفتن چون صفحه نداره نمیشه ریست کردچیکاربایدبکنم باتشکرازشما

 61. سلام
  من گوشیم شارژ نداشت خاموش شد بردم تعمیرگاه که گفت هاردش خرابه و درستش کرد و فلش کرد
  و بعد اینکه فلش کردم تلگرامو که نصب کردم روی گوشیم بعد اینکه صفحه گوشیو قفل میکردم صفحش روشن نمیشد
  الان من دکمه پاور و کم شدن صدا رو نگه میدارم گوشی روشن میشه و بعد از قفل کردن دوباره همون حالت میشه
  به نظر شما مشکلش چیه؟

  • هارد گوشی شما خراب نبوده !
   باید مجددا سیستم عامل فلش شود (بسته به نوع و مدل گوشی فرق میکنه روش فلش زدن)

 62. سلام خدمت ادمین محترم و تشکر خاطر وب سایت مفید تون، والده محترم گوشی مبارک را بدلیل وسواسیت (افتادن در چمن) شستسو کامل دادند و متأسفانه صفحه نمایش کاملا سیاه شده، ابتدا کمی لوگو قابل رویت بوده ولی متاسفانه کاملا سیاه باقی مانده(البته روشن است و تماس برقرار میشه) اما بدلیل سیاهی مطلق ارتباط برقرار نمی‌شود، ممنون میشم راهنمایی فرمایید، سپاسگزارم

   • سلام گوشی من صفحه اش سیاه میشه مشکلش چیه جی ۵ پریم هست۲۰۱۷ضربه هم ندیده

   • سلام گوشی منسامسونگ s5 چندروز یه بارصفحش کلا سیاه میشه خود به خود.بعد یه ساعت روشن میشه صفحش اولش رنگ صفحه یه جوریه انگار کم رنگ میشه .خاموش روشن میکنم درست میشه رنگ صفحش.لطف میکنید راهنمایی کنید. ممنون

   • سلام گوشی من سامسونگ s5 چندروز یه بارصفحش کلا سیاه میشه خود به خود .نه ضربه خورده نه چیز دیگه.یه ساعت بعد روشن میشه صفحش اولش رنگ صفحه یه جوریه انگار کم رنگ میشه .خاموش روشن میکنم درست میشه رنگ صفحش.لطف میکنید راهنمایی کنید. ممنون

   • سلام یک تبلت دارم دانش اموزی ازدست دخترم افتاد زمین خاموش شد روشنش که کردم یه صدایه ویبره اومد امابعدش هیچی گذاشتم توبرق هم علامت شارژش درنیومد سی ثانیه گرفتم هم روشن نشد

 63. سلام .گوشی من سامسونگ گرند پریم است . وقتی با آن کار میکنم یه دفعه صفحه صورتی و بنفش میشود و صدا میدهد بعد باید حتما با بیرون آوردن باتری آن را خاموش کنم و دیگه روشن نمی شود .فاش هم کردم ولی درست نشد .مشکل گوشی من چیه میشه لطف کنید راهنمایی کنید .با تشکر

  • مشکلی که میگید بیشتر به رام و بوت لودر مربوط میشه و سخت افزاری نیست

 64. با عرص سلام خدمت ادمین عزیز
  مشکلم را خدمتان عرض کردم بنده به چند تعمیر کار م هم راجعه نموده یا صحبت کردم هیجکدام بصورت قطعی سخت افزاری یا نرم افزاری بودن مشکل را مطمئن نیستند چون بعضی وقت ها ساعت ها بدون مشکلو به خوبی کار می کند و در موقعی هم ساعت ها بدون تصویر می باشد. به هر حال می خواستم ببینم آقای سید جعفر توانسته اند مشکل را حل کنند. با تشکر و احترام

 65. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت ادمین محترم
  در صورت امکان خواهشمندم ایمیل آقای سد جعفر را در اختیارم قرار دهید تا با ایشان تماس بگیرم چون گوشی من هم Xiaomi Note 4x هست دقیقا با همان مشکل. با تشکر و احترام

  • با سلام اطلاعات خصوصی کاربران را نمی توانیم در اختیار دیگران قرار دهیم.
   لطفا مشکل خود را کامل توضیح دهید تا راهنمایی های لازم انجام شود.

 66. با سلام. من هم دقیقاَ مشکل دوستمون آقای سید جعفر را دارم و یک هفته بعد از زمانی که گوشی Xiaomi Note 4x خودم را که از طرف شرکت اعلام شده بود به miui10 بروز رسانی کردم این مشکل پیدا شده است. گوشی را را فلش هم کردم مشکل حل نشد.

 67. سلام و خسته نباشید
  گوشی بنده Xiaomi Note 4x هست و مدتی هست که صفحه نمایش خود به خود سیاه میشه و اکثرا بعد چندین ثانیه دوباره روشن میشه و گاهی هم نمیشه و خیلی طول می کشه.
  به تعمیرگاه بردم و فلش کردم، با توصیه تعمیرکار اندروید رو آپدیت کرده و بعد هم بازگشت به تنظیمات کارخانه انجام دادم.
  ولی باز هم درست نشد.
  لطفا راهنماییم کنید، تشکر

  • با سلام این مشکل در وحله اول برای برسی نیاز بوده که فلش کنید که باز هم درست نشده
   قطعا باید پیش یک تعمیرکار برید و گوشی رو باز کنه و اتصالات رو چک کنه

 68. سلام. گوشی من اچ تی سی desire 816 هست.
  دیروز کمی کند شد و ریست کردم ولی صفحه سیاه شد و دیگه بالا نیومد. دکمه های power و بالا رو میگریم و صفحه اول که HTC نوشته میاد اما باز دویاره سیاه میشه. به شارژ هم میزنم نمی شناسه.
  خودم حدس میزنم به خاطر vpn های مختلفی هست که جدیدا استفاده کردم. حتی روت و فلش هم نیم تونم انجام بدم.

  • با سلام به احتمال خیلی زیاد گوشی شما با فلش درست میشود. بله ویروس یکی از عواملی می باشد که باعث سیاه شدن صفحه موبایل می شود.

   • سلام. گوشی من سامسونگj5 هستش. چند ماه قبل در اثر ضربه ای ال سی دیش رو عوض کردم
    اما الان یهویی صفحش سیاه شده و اصلا قابل رویت نیست

   • ممکنه صفحه فیک براتون گذاشته باشن لطفا با شماره زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید راهنماییتون میکنند
    ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

  • با عرض سلام
   خانم ملکی به احتمال ۸۰ درصد نیاز است تا اقدام به تعویض تاچ و ال سی دی موبایلتون کنید. ابتدا پیش یک تعمیرات موبایل مورد اعتماد گوشی را برای چک نشان دهید.

 69. سلام تبلتم ASUS داشتم باهاش کار میکردم ک صفحش خاموش شد دکمه پاور رو هم که گرفتم رو ویبره رفت یه کمی هم صفحه روشن تر شد اما لوگو و نشون نمیداد فکرم نکنم ظربه فیزیکی بهش وارد شده باشه

  • با سلامشما باید اقدام به خاموش کردن تبلیت نمایید! از آنجایی که در حال حاضر تبلت های تولید شده قابلیت جداسازی باتری را ندارند باید با استفاده از دکمه ای که بر روی گوشی گذاشته شده است این کار را انجام دهید.
   پس از روشن خاموش شدن گوشی باید درست شود و بیشتر صحبت های شما این را می گید که گوشی هنگ کرده است و با این کار رفع می شود مشکل آن.

 70. سلام گوشیه من نه ضربه خورده نه چیزی صفحه سیاه میشه ولی گوشی رشنه بعد قبلا اگه اروم به زیرش ضربه میزدی درست میشد ولی الان نمیشه باید ریستش کنم؟؟؟

  • سلام با توجه به توضیحات شما مشکل سخت افزاری می باشد و احتمال دارد کابل ال سی دی از سوکت خود درامده و یا مشکل داشته باشد که نیاز به تعویض باشد!

   • سلام خسته نباشید ، موبایل من اس ۳ نئو هست ، همچین مشکلی داشتم ، یکدفعه شروع کرد به خاموش روشن شدن اما اگر خاموش باشه هم تاچش كار میکرد ، اول یردم تعمیر گاه گفتن ویروسه و فلش کردن درست نشد ، بعدش گفتن ال سی دی سوخته ، با توضیحات شما ممکنه مشکل از سوکت باشه ؟ چون سوکت موبایلم مدت طولانی مشکل داشت ، اگر اینطور باشه باز هم باید ال سی دی رو عوض کنم ؟ با توجه به خرج تعویض ال سی دی خرید گوشی جدید به صرفه تره !!!!
    شما چه طور فکر میکنید

   • با شماره زیر با کارشناسان تماس بگیرید راهنماییتون می کنند
    ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

 71. سلام گوشی من الجی مدل جی ۳ هست ضربه ای نخورده دیروز برگردوندنمش به تنظیمات کارخونه
  تا یکروز اوکی بود تا دوبار الان خود به خود صفحه خاموش میشع بعد از چند لحظه خودش درست میشه میخوام بدونم لازمه برم تعمیراتی گوشی یا میتونم خودمم درستش کنم ؟؟؟
  ممنون میشم اگه اطلاعی دارید به ایمیل بفرستید

  • سلام ابتدا اول گوشی را یکبار فلش نمایید اینکار توسط شما قابل انجام نمی باشد و حتما باید در تعمیراتی ها انجام شود که هزینه ان حدود ۳۰ تومان است.
   بنا به نظر شما برای ضربه نخوردن و فشار نیامدن به صفحه گوشی احتمالا پس از فلش درست شود.

  • سلام خسته نباشید من تبلت لنوو دارم
   من وقتی اینترنت گوشیمو روشن میکنم بعد مدتی صفحه هنگ میکنه و خطهای سیاه و سفیدی عمودی میافته روش با یک بار کلید خاموش روشن بعضی وقتا میاد بعضی وقتا نه ولی وقتی از اینترنت وایفای اشتفاده میکنم هیچ مشکلی پیش نمیاد و قبلا هم یک بزنامه ویروسی نصب کردم ب نظر شما مشکلم چیه؟

   • مشکل سخت افزاری هستش با شماره زیر با کارشناسان تماس بگیرید راهنماییتون می کنند
    ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰

Comments are closed.