ویروس کش قوی – معرفی بهترین ویروس کش برای کامپیوتر

از مجموعه مطالب آموزشی

امروز در سایت نیو دانش و کارشناسان آموزش نرم افزار ما این مطلب را برای شما به صورت شخصی برای شما عزیزان آماده کرده اند و در رابطه با بهترین ویروس کش قوی برای شما صحبت کرده اند.

همانطور که مشخص است برای هر یوزر امنیت اطلاعات بسیار مهم می باشد و اکثر کاربران که دارای رایانه می باشند به دنبال بالا بردن امنیت اطلاعات خود می باشند. ما در این مطلب قصد داریم تا در باره ضد ویروس ها صحبت نماییم و از نظر خود بهترین را انتخاب و به شما معرفی نماییم.

ویروس کش

ما در این مطلب چند مورد را برای برسی قرار داده ایم تا بتوانیم بهترین ویروس کش را به شما معرفی نماییم. اولین موردی که به نظر ما بسیار مهم بود خود شامل چند مورد می شد که آن ها به ترتیب : امنیت – سرعت اسکن – قدرت شناسنایی ویروس – قدرت حذف تمامی ویروس ها در سطح های ساده – پیشرفته و فوق پیشرفته – و محیط کاربری آن)  پس از برسی هایی که انجام دادیم از نظر ما آنتی ویروس های نود ۳۲ و همینطور کاسپرسکی در لیست ما باقی ماندند.

بیشتر بدانید : دانلود آنتی ویروس نود ۳۲ ورژن ۱۳

ویروس کش نود ۳۲ نیز در برخی موارد بسیار خوب عملکرد داشت و در برخی موارد کاسپرسکی از نود۳۲ جلوتر بود که در زمینه شناسایی و حذف ویروس هر دو تقریبا در یک سطح بوده و عمل کردند.

ما به شما ویروس کش قوی نود ۳۲ را پیشنهاد می دهیم

در برسی های خود برای کاربران ایران نیز نسخه های اصلی را برسی کردیم و همانطور که می دانید می توان با استفاده از روش هایی بدون پرداخت هزینه آنتی ویروس را فعال و آپدیت نگهداریم. به طور مثال می توان از key های تریال بصوزت ماهانه استفاده نماییم و یا از سایت های داخلی نیز اقدام به خرید اشتراک نماییم که بسیار ارزان می باشد و تفاوت آن این است که این سرور ها آپدیت را ابتدا دریافت و بر روی سرور های خود برایمان قرار می دهند.

ویروس کش قوی

 

ما به شما بهترین ویروس کش قوی را نود ۳۲ معرفی کردیم. البته باید بدانید در برخی موارد آنتی ویروس ها دارای نقاط ضعف می باشند و در برخی موارد نود ۳۲ و یا همه آنتی ویروس ها دچار ضعف می باشند که بسیار طبیعی می باشد.

سعی کنید همیشه ویروس کش خود را آپدیت کنید و همیشه آپدیت نگهدارید زیرا با استفاده از اینترنت و دانلود و یا بارگیری از فضای مجازی به راحتی سیستم می تواند آلوده به ویروس و یا تروجان شود و در بهترین حالت ویندوز شما نیاز به تعویض پیدا کند. اما با نصب یک ضد ویروس خوب مانند نود ۳۲ می توانید درصورت آپدیت بودن از شر ویروس ها خلاص شوید چراکه آن به خوبی سیستم شما را رصد می کند و با فایروالی که دارد از آمدن هرگونه ویروس جلوگیری می کند.

مزایای استفاده از ویروس کش قوی نود ۳۲

  • حجم کم ضد ویروس نسبت به برخی از برنامه های هم رده
  • سرعت بسیار بالا در اسکن درایو ها
  • سرعت شناسایی ویروس بسیار مطلوب
  • رابط کاربری بسیار راحت و کاربر پسند
  • داشتن فایروال بسیار قوی
  • قابلیت بروز رسانی خودکار
  • فعال سازی ویروس کش با کد های موجود در اینترنت
  • و…

این مطلب را بر اساس برسی های کارشناسان نیو دانش برای شما آماده کردیم. باید بدانید در برخی از موارد کاسپرسکی بهتر عملکرده است و ما بصورت کلی امتیاز را به نود ۳۲ داده ایم.)

چقدر این مطلب مفید بود ؟

دیدگاه کاربران

" برای این مطلب دیدگاهی نوشته نشده است " هرگونه سوال ، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد