تماس با کارشناس

افزودن فالوورهای اینستاگرام به Threads

از مجموعه مطالب آموزشی

الان دیگه شنیدن اسم Threads و دیدن لوگوی @ برامون عجیب نیست چون دیگه میدونیم همه ی اینها ربط به اپلیکیشن تازه وارده متا داره که خودشو رقیب توییتر معرفی کرده، همه مون عادت داریم به محض عرضه ی یه برنامه ی جدید حتی از روی کنجکاوی هم شده نصبش کنیم و در مورد امکانات و خدماتش بدونیم؛ افزودن فالوورهای اینستاگرام به Threads یکی از موضوعات جالبیه که بهمون کمک میکنه دنبال کننده هامونو مستقیم از اینستاگرام به تردز منتقل کنیم. میخوایم در این مقاله از رایانه کمک با هم یاد بگیریم که چطوری باید دنبال کننده های اکانت اینستاگرام رو به تردز منتقل کنیم.

📍 قبل از اینکه بریم سر موضوع اصلی خودمون میخوام یک سایت آموزشی خیلی خوب رو بهتون معرفی کنم که میتونید کلی مطالب آموزنده ازش یاد بگیرید، برای مطالعه ی مقاله های آموزشی میتونید روی لینک سایت آموزشی رایانه کمک کلیک کنید.

✴️✴️ تماس با کارشناسان فنی رایانه کمک  : ☎️از طریق تلفن ثابت 9099070192 و 📱 از طریق موبایل 0217129

فهرست

نحوه ی اضافه کردن فالوورهای اینستاگرام به تردز

مدیریت فالوورها در تردز اینستاگرام

فالو کردن دوستان از طریق نمایه تردز

✅نحوه ی اضافه کردن فالوورهای اینستاگرام به تردز

ثبت نام در Threads با یک اکانت اینستاگرامی دیگر

روش های افزایش follower در  Threads (%100 تضمینی)

افزایش دنبال کنندگان تردز با ریپلای کردن

تردهای جذاب منتشر کنید

فعال کردن تیک آبی اینستاگرام

کلام آخر

 

نحوه ی اضافه کردن فالوورهای اینستاگرام به تردز

اضافه کردن فالوورهای اینستاگرام به تردز خیلی ساده اس و ما میتونیم با انتخاب یک گزینه، خیلی راحت هر کسی رو که در اینستاگرام فالو کردیم به این اپلیکیشن هم اضافه کنیم. برای افزودن follower های اینستاگرام به Threads باید قدم به قدم طبق مراحل زیر پیش بروید.

  •      در قدم اول باید اپلیکیشن تردز رو دانلود و نصب کنید.
  •       اگر چند اکانت اینستاگرام داشته باشید؛ اولویت اتصال با حساب اصلیه و در صورتیکه بخواهید با حساب دیگه ای وارد این برنامه شوید کافیه روی آیکون Switch Accounts  ضربه زده تا بتونید اکانت دیگه ای رو برای اتصال به این اپلیکیشن جدید انتخاب کنید.
  •       برای برقراری اتصال بین اینستاگرام و تردز گزینه ی Import from Instagram  را انتخاب نمایید.

     حالا وقت آن رسیده که نوع اکانت خود را بصورت خصوصی (Private) یا عمومی (Public) مشخص کنید.

 

      اکنون گزینه ی Next  را انتخاب کرده تا وارد مرحله ی بعدی شوید.

      این همان مرحله ای است که میتونید دنبال کننده های خود را از اینستاگرام به Threads منتقل نمایید.

       اگر میخواید تمامی follower های خود را به این اپلیکیشن جدید منتقل کنید باید بر روی گزینه ی Follow All ضربه بزنید تا تمامی اکانتهایی که در اینستاگرام دنبال میکردید به تردز منتقل شوند. به همین سادگی!

⚠️ فراموش نکنید که اگه نمی خواهید فالوورهای اینستاگرام رو به این برنامه منتقل کنید می تونید بدون اینکه در این صفحه کسی رو فالو کنین به مرحله ی بعد بروید. حتی می تونید از بین همه ی follower ها تنها مخاطبهایی که دلتون میخواد در تردز داشته باشید رو فالو کنید.

 👈نکته ی مهم: بعد از انتخاب صفحاتی که در اینستاگرام دنبال می کنید و انتقال آنها به تردز بعضی از این اکانتها در لیست Following های شما قرار نمیگیرند. حالا این اتفاق میتونه به 2 دلیل زیر باشه.

1.    اکانتهایی که در لیست فالویینگها قرار نگرفته اند هنوز حساب تردز ندارند.

2.    اکانت Threads آن ها بسته شده است.

می تونید منتظر بمونید تا صاحب اکانت مورد نظر، درخواستتون را قبول کرده تا آنها را در لیست Following های تردز خود داشته باشید.

مدیریت فالوورها در تردز اینستاگرام

با وجود اینکه میتونیم با انتخاب گزینه یFollow All ، فالوورهای اینستاگرام رو به این برنامه ی جدید وارد کنیم، این امکان نیز وجود داره که تنها اکانتهایی که تمایل داریم رو انتخاب و به تردز اضافه نماییم.

اگر حساب تردز ما بسته باشه حتی مخاطبینی که در اینستاگرام ما هستند هم برای قرار گرفتن در لیست followerهامون باید به صورت جداگانه در این برنامه بهمون درخواست بدن تا اگه ما تمایل داشتیم آنها رو قبول کنیم.

نکته: فراموش نکنید که در صورت بلاک کردن یک اکانت خاص در اینستاگرام، حساب مربوطه در Threads هم بلاک خواهد شد.

 

 

فالو کردن دوستان از طریق نمایه تردز

چنانچه در زمان راه اندازی Threads از افزودن فالوورهای اینستاگرام به این برنامه صرف نظر کردین، میتونید از طریق تب (Profile) پروفایل؛ دنبال کننده های خودتون رو اضافه کنید کافیه بر روی تب پروفایل ضربه زده و در صفحه ی باز شده گزینه ی  See all را لمس کنید تا لیستی از مخاطبین اینستاگرامتان نمایش داده شود، در اینصورت می تونید هر اکانتی را که بخواهید دنبال کنید.

ثبت نام در Threads با یک اکانت اینستاگرامی دیگر

همونطور که گفتم ما میتونیم در صورت داشتن چند اکانت اینستاگرام با یک حساب دیگه به تردز وارد شویم؛ برای اینکار در پایین نام اکانت خودمون میتونیم بر روی گزینه ی Switch Accounts ضربه زده و بعد گزینه ی Log in to another Instagram account را انتخاب کنیم؛ در آخر با وارد کردن اطلاعات اکانت اینستاگرامی که قصد وارد شدن به تردز را داریم میتونیم با حساب مورد نظرمون به این اپلیکیشن جدید وارد شویم.

توجه داشته باشید که با هر اکانت اینستاگرام که وارد تردز شویم میتونیم با لمس گزینه یFollow All  فالوورهای اینستاگرام همون حساب رو به تردز منتقل کنیم.

روش های افزایش follower در  Threads (%100 تضمینی)

در ادامه میخوام بهتون بگم چجوری با چند روش ساده دنبال کننده های این اپلیکیشن جدید رو افزایش بدیم.

مخاطبین اینستاگرام رو فالو کنید

بهترین کار برای بالا بردن follower های تردز در همون مرحله ی اول اضافه کردن و انتقال مخاطبین از اینستاگرام به این برنامه است.

 

افزایش دنبال کنندگان تردز با ریپلای کردن

یکی از روشهای موثر برای جذب follower در شبکه های اجتماعی تعامل و شرکت در گفتگوهاست. شما میتوانید با reply کردن تردهایی که براتون جذابه و پاسخ یا شرکت در پستهای منتشر شده، دنبال کننده های زیادی را به صفحه ی خود بکشانید. ریپلای کردن در این برنامه بسیار ساده اس میتونید نحوه ی ریپلای تردها رو به صورت تصویری در لینک مدیریت ریپلای ها در Threads ببینید.

تردهای جذاب منتشر کنید

از دیگر روشهایی که اتفاقا میتونه همین اول کار و تا زمانیکه تردز تازه نفس بهتون در جذب دنبال کننده کمک کنه انتشار محتوا و تردهای جذابه. بهتره در فواصل مختلف حداقل 3 ترد در طول روز منتشر کنید. اگه هنوز نحوه ی انتشار ترد رو بلد نیستید مطالعه ی مقاله ی نحوه Threads گذاشتن در برنامه Threads  رو از دست ندید.

فعال کردن تیک آبی اینستاگرام

در صورتیکه تیک آبی اینستاگرام رو گرفته در تردز هم تایید خواهید شد پس بهتره حتما تیک آبی اینستاگرام رو بگیرید. برای وریفای کردن اکانت اینستاگرام میتونید در صفحه ی پروفایل خود بر روی آیکون سه خط ضربه زده و گزینه ی Settings and privacy را انتخاب کرده و در کادر جستجوی بالای صفحه با وارد کردن عبارت  Request verification  فرم نمایش داده شده رو تکمیل و بر روی گزینه ی Submit رو ضربه بزنید.

کلام آخر:

از همراهیتون تا آخر این مقاله ممنونم، امیدواریم یکی دیگه از ترفندها و نکات مهم این اپلیکیشن جدید رو هم یاد گرفته باشید. میتونید هر گونه سوال یا مشکلی که درباره ی اپلیکیشن تردز اینستاگرام دارید رو از طریق شماره های 909071540 و 0217129  با کارشناسان رایانه کمک در میان گذاشته و از متخصین ما کمک بگیرید.

 

 

دیدگاه کاربران

" برای این مطلب دیدگاهی نوشته نشده است " هرگونه سوال ، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد