تماس با کارشناس

قابلیت hidden words در اینستاگرام

از مجموعه مطالب آموزشی

نمیشه صاحب یه پیج اینستاگرامی باشی و در این فضا فعالیت کنی اما آرزوت یک فضای امن و بدون کامنت های توهین آمیز نباشه این مسئله آنقدری اهمیت داره که اینستاگرام خودش دست به کار شده و با معرفی hidden words جلوی کلمه های توهین آمیز رو میگیره؛ حالا اگه دوست داری درباره ی قابلیت hidden words در اینستاگرام بیش تر بدونی بهت پیشنهاد میکنم تا آخر این مقاله ی آموزشی رایانه کمک با من همراه باشی چون میخوام بهت یاد بدم چطوری از دست کامنت و دایرکت های توهین آمیز خلاص بشی؛ پس با من تا آخر این مقاله بیا... 😉

📍 راستی قبل از اینکه برم سراغ اصل مطلب میخوام یه سایت آموزشی بهت معرفی کنم که پر از مطالب کاربردی و تکنیک های جذاب کامپیوتریه و واسه دسترسی بهش کافیه بزنی روی لینک سایت آموزشی رایانه کمک به همین سادگی!

 فهرست مطالب

فیلتر کردن کامنت های توهین آمیز در اینستاگرام

کاربرد Hidden words در اینستاگرام

آموزش فیلتر کردن کامنت های اینستاگرام

فیلتر خودکار اینستاگرام با Hide Comments

نحوه ی فیلتر کردن دایرکت اینستاگرام با hidden words

امکانات گزینه ی Manage custom words and phrases

و اما کلام آخر رایانه کمک...

فیلتر کردن کامنت های توهین آمیز در اینستاگرام

کامنت یکی از بخش های جذاب Instagram به حساب میاد و بهترین فضا واسه تبادل نظره؛ البته این بخش تا جایی خوب و کاربردیه که یکسری از حساب های فیک با اهداف مختلف و با انتشار کامنت های اسپم، توهین آمیز، تبلیغاتی و... این فضا را به مکانی برای توهین و انتشار محتوای نامناسب تبدیل نکنند.

انتشار حجم زیادی از نظرات توهین آمیز برای حساب های تجاری، صفحات عمومی که دنبال کنندگان زیادی دارند و در طول روز تعداد کامنت های بالایی دریافت می کنند بیش تر اتفاق می افته شاید فکر کنی بهترین روش رهایی از شر این کلمات، عبارات و ایموجی های نامربوط حذف تک تک آنهاست این کار ممکنه اما سخت و زمانبره؛ واسه همین هم اینستاگرام با عرضه ی قابلیت  hidden words کار رو واست ساده کرده فقط کافیه نحوه ی استفاده از این ویژگی رو بدونی که در ادامه بهت توضیح میدم.

فیلتر کردن کامنت های توهین آمیز در اینستاگرام

در واقع این اپلیکیشن فضایی رو ایجاد کرده که تمامی افراد با هر سطح شعور و فرهنگ بتونند در آن فعالیت داشته باشند شاید واست این سوال پیش بیاد که اینستا از چه سنی خوبه؟ ببین واسه ی عضویت در این برنامه باید بیش از 13 سال سن داشته باشی اما خُب خوشبختانه این اپلیکیشن تمامی سعی خودش رو میکنه که با آپدیت های جدید این فضا رو امن و آروم تر نگه داره.

 میدونستی داخل مطلب بهترین تنظیمات گیم لوپ برای سیستم های ضعیف کامل درباره تنظیمات گیم لوپ صحبت کردم پس حتما از خوندنش غافل نشو.

کاربرد Hidden words در اینستاگرام

اجازه بده قبل از آموزش استفاده از این قابلیت اول از همه در خصوص کاربرد و مزیت های hidden words یک کمی بهت توضیح بدم؛ ببین فیلتر کردن کامنت ها بهت این امکان رو میده تا خیلی سریع و ساده از انتشار کامنت های تبلیغاتی، نژاد پرستانه، فحش و ناسزا، اسپم و توهین آمیز و خلاصه هر چی که دوست نداری در کامنت های پیجت دیده بشه جلوگیری کنی؛ در واقع اگه دوست داری بخش کامنت های هر پست رو خیلی حرفه ای مدیریت کنی بهترین روش استفاده از hidden words است. در واقع میشه گفت علت مخفی شدن پیام ها در اینستاگرام استفاده از این ویژگی جدیده.

 

آموزش فیلتر کردن کامنت های اینستاگرام

این قابلیت بهت اجازه میده تا کامنت و البته دایرکت رو خیلی سریع فیلتر کنی؛ میتونی اینکار رو بذاری به عهده ی خود اپلیکیشن یا با وارد کردن عبارت های مختلف خودت دستور فیلتر کلمات رو بهش بدی در ادامه هر دو روش رو بهت توضیح میدم فقط قدم به قدم با من پیش بیا:

- اول از همه اپلیکیشن اینستا رو در گوشی اندروید یا آیفون خودت از طریق گوگل پلی و اپ استور به آخرین نسخه آپدیت کن.

- حالا اپلیکیشن رو اجرا کن.

- آیکون پروفایل که در پایین صفحه قرار داره رو لمس کن تا به صفحه ی کاربردی خودت وارد بشی.

- در این مرحله باید روی آیکون سه خط (همبرگر منو) در بالای صفحه ضربه بزنی.

- از منوی نمایش داده شده گزینه یSettings  رو انتخاب کن.

کاربرد Hidden words در اینستاگرام

- حالا گزینه یPrivacy  رو لمس کن.

آموزش فیلتر کردن کامنت های اینستاگرام

- در صفحه ی جدید باید گزینه ی Hidden Words رو انتخاب کنی.

•	فیلتر خودکار اینستاگرام با Hide Comments

خُب حالا رسیدی به اصل قضیه در این صفحه یکسری گزینه بهت نشون داده میشه که بهت میگم هر کدوم چه کاربردی داره.

 

نحوه ی فیلتر کردن دایرکت اینستاگرام با hidden words

فیلتر خودکار اینستاگرام با Hide Comments

اولین گزینه ای که میبینی Hide Comments نام داره و کارش فیلتر خودکار اینستاگرامه در واقع اگه این گزینه رو فعال کنی زمانی که کامنتی واسه پستت ثبت بشه و اینستا تشخیص بده که توهین آمیزه آن رو حذف میکنه و در اینصورت تعداد کامنت های توهین آمیز در صفحه ات کم میشه.

لازمه بدونی بعد از فعال کردن گزینه ی Hide Comments بخش دیگری به اسم Hide More Comments در دسترست قرار میگیره که حساسیت اینستاگرام رو نسبت به محتوای توهین آمیز افزایش میده میتونی با انتخاب این گزینه اظهارنظرهای ناشایست رو خیلی خیلی کم کنی.

 پیشنهاد مطلب : نحوه غیرفعال کردن اپ های پیشفرض اندروید

نحوه ی فیلتر کردن دایرکت اینستاگرام با hidden words

تا اینجا قطعا خیالت واسه ی کامنت های نامربوط و حذف آنها راحت شده اما خُب اینستا فکر همه چی رو کرده و این ویژگی جذاب رو واسه ی دایرکت ها و پیام های خصوصی هم گسترش داده؛ میتونی واسه فیلتر کردن ایموجی و عبارات نامربوط در دایرکت از گزینه ی Hide Message requests استفاده کنی.

 

امکانات گزینه ی Manage custom words and phrases

قطعا فیلتر کردن اینستاگرام به صورت خودکار خیلی دقیق نیست و ممکنه برخی از کلمات یا اظهار نظرهایی که دوست نداری در کامنت ها ببینی از دید این اپلیکیشن پنهان بمونه واسه همین یک گزینه ی خیلی بهتر و کاملتر وجود داره که با انتخابش میتونی خودت عبارت های مورد نظر رو وارد کنی؛ پس گزینه یManage custom words and phrases رو انتخاب کن و بعدش در صفحه ی باز شده عبارت هایی که دوست نداری در کامنت های پیجت دیده بشه رو درج کن راستی یادت باشه این کلمه ها رو باید با علامت کاما ( , )  از همدیگه جدا کنی.

امکانات گزینه ی Manage custom words and phrases

فیلتر کلمات دلخواه در کامنت ها با Hide Comments

اگه گزینه ی Hide Comments رو فعال کنی عبارت هایی که مشخص کردی در کامنت ها فیلتر میشه و دیگه نمایش داده نخواهد شد.

 

فیلتر کلمات در دایرکت با Hide Comments

این گزینه هم مربوط به دایرکت اینستا است و در صورت انتخابش کلمه ها و عبارت هایی که مشخص کردی دیگه در دایرکت نشون داده نمیشوند.

 

نحوه حذف کلمات نامناسب در دایرکت اینستاگرام

برای فیلتر کردن کلماتی که انتخاب کردی در بخش دایرکت اینستا میتونی از گزینه ی Hide Message Requests استفاده کنی.

 

علامت سکوت در دایرکت اینستاگرام چیست (علامت ماه در دایرکت اینستاگرام چیست)

شاید واست این سوال پیش آمده باشه که حالت سکوت در اینستا چیست و شاید تصور کنی ایجاد حالت خاموش اینستاگرام همون فیلتر کردن کامنت هاست، باید بهت بگم نه اینطور نیست و این گزینه در واقع مربوط به تنظیمات صدا در اینستاگرام بوده و با عنوانMode Quiet هم شناخته میشه میتونی واسه فعال کردن این بخش تنظیمات گزینه ی اعلانات یا Notifications  رو انتخاب کنی و بعدش برای انتخاب حالت بی صدا گزینه ی Mode Quiet رو لمس کنی با کشیدن نوار لغزنده به سمت راست اعلان ها به صورت موقت متوقف شده و اجازه داری این مدت زمان رو تعیین کنی.

 

 رایانه کمک

و اما کلام آخر رایانه کمک...

در آخر ازت تشکر میکنم که همراه من بودی و امیدوارم الان دیگه قابلیتhidden words در اینستاگرام رو خیلی خوب شناخته و بتونی با استفاده از این ویژگی هرگونه اظهارنظر توهین آمیزی رو به راحتی فیلتر کنی؛ اگه در انجام تنظیمات مربوط به هیدن وردز با سوال یا مشکلی مواجه شدی که نیاز به راهنمایی داشتی میتونی از طریق شماره های 9099071540  و  0217129  با کارشناسان رایانه کمک تماس گرفته و از آنها مشاوره ی تلفنی و اینترنتی دریافت کنی؛ به همین سادگی!

در ضمن اگه دنبال مرجعی واسه دانلود رایگان نرم افزارهای مختلف میگردی سایت دانلود رایانه کمک خیلی به دردت میخوره؛ پس حتما یه سر بهش بزن... 😊

دیدگاه کاربران

" برای این مطلب دیدگاهی نوشته نشده است " هرگونه سوال ، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد