تماس با کارشناس

نحوه گرفتن تیک آبی در توییتر

از مجموعه مطالب آموزشی

تیک آبی توییتر چیست؟ تیک آبی در توییتر به منزله یک حساب کاربری تأیید شده و معتبر است.معمولاً تیک آبی توییتر مربوط به حساب کاربری افراد مشهور و سیاستمداران و ... می باشد و به عنوان راهی برای تشخیص واقعی بودن حساب افراد به شمار می رود تا از جعل هویت آن ها محافظت شود. در ادامه نحوه گرفتن تیک آبی توییتر را بررسی می کنیم. در صورت داشتن هرگونه  سوال در رابطه با تیک آبی توییتر می توانید با کارشناسان ما در رایانه کمک در تماس باشید. برای تماس با رایانه کمک میتوانید از طریق تلفن های ثابت با شماره 9099071540 و از طریق موبایل با شماره  0217129 تماس حاصل فرمایید.

 

آنچه در این مقاله می خوانیم:

برای گرفتن تیک آبی در توییتر چه شرایطی لازم است؟

برای داشتن حساب تأیید شده در توییتر چگونه در آن فعالیت داشته باشیم؟

چگونه در توییتر تیک آبی بگیریم؟

فواید گرفتن تیک آبی چیست؟

سوالات متداول

سخن آخر

 

برای گرفتن تیک آبی در توییتر چه شرایطی لازم است؟

حساب کاربری فعال : قبل از درخواست تیک آبی توییتر لازم است 6 ماه خود در این شبکه اجتماعی به صورت مدام فعالیت داشته باشید و قوانین و استاندارهای آن را رعایت کنید. این حساب کاربری باید نام نمایه و تصویر نمایه داشته باشد و یک آدرس ایمیل و یک شماره موبایل تأیید شده به آن پیوست کرده باشید.

انتشار پست به صورت عمومی: برای گرفتن تیک آبی توییتر حساب کاربری خود را به حالت عمومی یا همان Public قراردهید و  در زمینه هایی مانند مذهب، سیاست، موسیقی ، فیلم، اخبار ، ورزش و ... فعایت داشته باشید. برای چک کردن این مورد وارد تنظیمات حساب کاربری توئیت خود شوید و از بخش Twitter security and privacy چک کنید که صفحه شما Public باشد و پست ها را نیز بصورت پابلیک منتشر کنید.

تکمیل فرم حساب کاربری:  اطلاعات مربوط به حساب کاربری و پروفایل خود را به طور کامل و دقیق پر کنید و ضرورت دارد در قسمت Setting، شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل را ثبت کرده و آن‌ها را تأیید کنید.

داشتن حساب توییتر معتبر: برای دریافت تیک آبی توییتر  لازم است حساب کاربری معتبر داشته باشید و موارد زیر را رعایت کنید.

  • تأیید هویت خود را انجام دهید
  • اگر وب سایت رسمی دارید آن را معرفی کنید
  • یک آدرس ایمیل رسمی با دامنه مربوطه ارائه دهید
  • تصویری از کارت شناسایی تأیید شده توسط دولت را بارگذاری کنید.

 

 

 

برای داشتن حساب تأیید شده در توییتر چگونه در آن فعالیت داشته باشیم؟

همانطور که اشاره شد برای گرفتن تیک آبی توییتر لازم است به صورت منظم و برنامه ریزی شده در این شبکه اجتماعی فعالیت داشته باشید برای انجام این کار می توانید از برنامه گذاشتن پست اتوماتیک استفاده کنید تا از فعال بودن حساب خود برای داشتن تیک آبی توییتر مطمئن شوید.

با دنبال کنندگان خود از طریق منشن و پیام در ارتباط باشید.

میتوانید برای دریافت بازخورد از دنبال کنندگان تعامل حسابتان را با دیگران بالا ببرید. از بهترین ابزار ها برای این کار استفاده از منشن و ارسال پیام به دیگران می باشد.

گرفتن تیک آبی توییتر برای چه اشخاصی امکان پذیر می باشد

پس از ساختن حساب کاربری در توییتر، برای داشتن حساب کاربری تأیید شده توییتر یا همان تیک آبی ، بهتر است حساب کاربری خود را به یک شخصیت یا کمپانی مهم وصل کنید . در ادامه دسته های مهم و قابل توجه برای توییتر را معرفی می کنیم در صورتی که در این دسته ها قرار  داشته باشید شانس بیشتری برای دریافت تیک آبی توییتر خواهید داشت.

1-    مقامات دولتی و سیاستمداران

2-    سازمان های غیر دولتی ولی شناخته شده مانند استارت آپ ها یا برخی از کارآفرین ها

3-    سازمان های خبری و رسانه ای مانند رزونامه نگاران و صدا و سیما

4-    سازمان های مرتبط به سرگرمی های عمومی مانند جشنواره های فیلم

5-    لیگ ها و تیم های ورزشی

6-    فعالان و افراد با نفوذ میان مردم

 

چگونه در توییتر تیک آبی بگیریم؟

در گام نخست وارد قسمت تنظیمات شوید و روی گزینه  Request verification کلیک کنید.

 

 

در ادامه پنجره ای باز می شود که اطلاعات بیشتری را درمورد وریفای کردن اکانت توییتر در اختیارتان قرار میدهد روی عنوان Start Now کلیک کنید.

با توجه به دسته بندی که در مورد قبل به آن اشاره شد یک گزینه که به هویت شما نزدیک تر می باشد را انتخاب کنید.

 

 

اگر مدرکی برای صحت اطاعات خود دارید آن را بارگذاری نمایید.

در نهایت روی «submit» کلیک کنید و منتظر بمانید تا توییتر این مرحله را تأیید کند.

 

 

فواید گرفتن تیک آبی چیست؟

به طور خلاصه داشتن تیک آبی حساب توییتر به معنی اعتبار بیشتر و در نتیجه دنبال کننده های بیشتر می باشد که طبعاً اعتماد بیشتری را برای فالورها به همراه خواهد داشت و علاوه بر این مزایای دیگری به شرح زیر خواهد داشت

 کاهش احتمال جعل هویت : حساب کاربری تأیید شده در توییتر برای دنبال کنندگان قابل اعتمادتر است و نشانه ای برای تشخیص صفحه اصلی خصوصاً در مورد چهره های سرشناس می باشد و احتمال جعل هویت و فعالیت با نام سایرین در توییتر را کاهش می دهد.

افزایش دنبال کنندگان: بدیهی است داشتن تیک آبی توییتر کمک زیادی به رشد کاربری و داشتن دنبال کنندگان بیشتر می نماید و بعد از انتشار پست ها مشارکت بیشتری را دریافت می کنید.

تأیید شدن در سایر شبکه های اجتماعی: برای مثال حساب توییتر وریفای شده  شانس تأیید شدن حسابتان را در شبکه های اجتماعی مانند Tik-Tok افزایش می دهد.

 

سوالات متداول

در ادامه به برخی سوالات رایج در خصوص ثبت درخواست تیک آبی توییتر پاسخ می دهیم.

 

آیا پس از رد شدن درخواست وریفای حساب توییتر،  می توان مجدد اقدام کرد؟

اگر یکبار اقدام به دریافت تیک آبی توئیتر کردید ولی تائید نشد، باز هم می توانید بعد از 30 روز مجددا مراحل را امتحان کنید.

بعد از گرفتن تیک آبی توییتر چه کارهایی را نباید انجام داد؟

مسلم است که محتوای شما بعد از وریفای حساب کاربری توییتر بیشتر دیده می شود در نتیجه از انجام هرگونه فعالیت بر خلاف قوانین توییتر پرهیز کنید برای مثال درج پست با تصاویر خشن، اخبار دروغ و نامعتبر، تشویق به خشونت، و ....

آیا تعداد فالورها در گرفتن تیک آبی تأثیرگذار است؟

خیر- تعداد فالورها جز شرایط دریافت تیک آبی توییتر محسوب نمی شود.

 

 

سخن آخر

قدردان همراهی و توجه شما تا پایان این مقاله هستیم در این مقاله نحوه گرفتن تیک آبی در  توئیتر را بررسی نمودیم اگر سوالی در این زمینه داشتید و یا دنبال حل مشکلات کامپیوتری اینترنتی و موبایل در کوتاه ترین زمان هستید، می توانید با مجموعه رایانه کمک تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکلات شما توسط کارشناسان رایانه کمک برطرف شوند. راه ارتباط با ما شماره هوشمند9099071540 از طریق تلفن های ثابت و همچنین شماره اعتباری0217129 از طریق موبایل یا تلفن ثابت می باشد.


 📌رفع مسئولیت: محتوای این صفحه صرفاً برای اطلاع رسانی است و در صورتی که تسلط کافی برای انجام موارد فنی مقاله ندارید حتما از کارشناس فنی کمک بگیرید.

  

دیدگاه کاربران

" برای این مطلب دیدگاهی نوشته نشده است " هرگونه سوال ، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد