آموزش نصب تم ویندوز ۷ | همه چیز درباره Theme – نیو دانش

از مجموعه مطالب آموزشی

در این بخش از آموزش برای کاربران محترم سایت نیو دانش قصد دارین تا در رابطه با آموزش نصب تم در ویندوز ۷ صحبت نماییم. Theme در ویند وز ۷ قطعا مانند ویندوز XP نمی باشد و کمی پیچیده و سخت تر است. البته اگر تم های موجود خود شرکت مایکروسافت را دانلود نمایید به راحتی می توانید با اجرا کردن تم آن را اعمال کنید و از آن استفاده نمایید. اما در اغلب سایت هایی که برای کاربران خود تیم ویندوز ۷ قرار می دهند نسخه های غیر رسمی می باشند و باید برای نصب آن ها اقداماتی را انجام دهید.

در این پست، آسان ترین راه و بهترین روش نصب تم در ویندوز ۷ را به شما عزیزان در سطح آسان آموزش نصب تم در ویندوز ۷ را می دهیم.برای انجام این کار لازم است تا نرم افزاری ساده و بسیار کم حجم را به اسم Windows Theme Installer داشته باشیم.ما این فایل را جهت دانلود برای شما عزیزان قرار داده ایم، حجم این فایل حدود ۴۰۰ کیلو بایت می باشد : دانلود Windows Theme Installer

برنامه یا همان فایل دانلود شده رو باید ابتدا از حالت فشرده خارج کنید (نرم افزار winrar) برای خارج کردن فایل فشرده است.پس از خارج کردن برنامه نصب کننده تم ویندوز ۷ از حالت فشرده بر روی فایل Windows Theme Installer.exe کلیک راست کرده و سپس گذینه Run as Administrator را زده تا این برنامه به حالت اجرا در آید.

ما عکسی از این برنامه را برای شما عزیزان قرار داده ایم تا بتوانید به راحتی آموزش نصب تم ویندوز ۷ را فرابگیرید.

 

اگر به سمت راست برنامه توجه نماییم اسم تم های موجود بر روی ویندوز و تم استفاده شده فعلی را مشاهده می کنیم.

برای نصب تم جدید ویندوز ۷ به صورت زیر اقدام می نماییم.

  • اقدام به زدن تیک دکمه Theme می کنیم.
  • در مرحله بعد بر روی گذینه یا همان دکمه Browse کلیک می نماییم و سپس فایل تم مورد نظر را انتخام می کنیم.(معمولا پسوند های فای های تم با نام themepack می باشد)
  • پس از انتخاب تم مورد نظر بر روی دکمه Install Theme کلیک کرده و شاهد اضافه شدن اسم تم جدید در قسمت راست برنامه می باشیم.
  • در همان قسمت راست بر روی تم اضافه شده که میخواهید نصب نمایید کلیک کرده و دکمه Apply Theme را می زنیم.

حال بعد از مدتی شاید لازم دانستید که این تم را پاک کنید و از تم های قبلی استفاده نمایید که باید در سمت راست اسم تم استفاده شده را انتخاب کرده و بر روی دکمه Remove Theme کلیک نمایید.

 

حال اگر خواهان بازگشت تنظیمات به حالت قبل در آید یعنی مجدد فایل های DLL را از Patch خارج نمایید باید بر روی گذینه Restore Default System Files کلیک نمایید.

شما هم می توانید نظرات خود را درباره آموزش نصب تم ویندوز ۷ در میان بگذارید.

دیدگاه کاربران

" برای این مطلب دیدگاهی نوشته نشده است " هرگونه سوال ، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد