آموزش نحوه مخفی شدن در تلگرام(Last Seen Recently)

**********************************فهرست مطالب*************************************

۳٫۷
(۳)
Rate this post

تلگرام امروزه یکی از محبوب ترین پیام رسان ها در کشور ماست به طوری که بیشتر ترافیک این نرم افزار را ایرانی ها در اختیار دارند.تلگرام از قابلیت های بیشماری بر خوردار است و همین امر یکی از دلایل محبوبیت این نرم افزار نسبت به بقیه ی نرم افزار ها بوده است.در حالت عادی هنگامی که شما با یکی از دوستانتان در این نرم افزار چت می کنید،وضعیت آنلاین بودن شخص را در بالای کادر چت و در زیر اسم او نمایش می دهد. در مواقعی نیز که شخص آنلاین نمی باشد اگر به کادر چت یا پروفایل او بروید آخرین زمانی که آن شخص آنلاین بوده است را به شما نمایش می دهد.اما گاها ممکن است شما بخواهید کسی نداند که آیا شما آنلاین هستید یا خیر. در این حالت باید وضعیت حضور خود در تلگرام را مخفی و یا به اصطلاح تبدیل به Last Seen Recently نمایید. با این کار مخاطبانتان زمان آنلاین بودن شما را نمی فهمند و صرفا زمانی که با آنها چت می کنید وضعیت آنلاین بودن شما رابه آنها نمایش می دهد.

برای آموزش نحوه مخفی شدن در تلگرام(Last Seen Recently) با نیو دانش همراه باشید.

نحوه مخفی شدن در تلگرام(Last Seen Recently)

قبل از هر چیز در نظر داشته باشید که با انجام این کار طرف مقابل نیز از دید شما مخفی می شود. مگر اینکه هنگامی که با شما چت کند و تنها در این حالت می توان حالت حضور آنرا بصورت آنلاین فهمید. همچنین این روش تنها برای اندروید و ios عملی می باشد و هنوز برای تلگرام ویندوز راهکاری ارائه نشده است. برای انجام مخفی شدن در تلگرام(Last Seen Recently) ابتدا نرم افزار تلگرام را دانلود و پس از نصب آنرا بر روی گوشی خود فعال کنید.سپس روی سه خط بالای صفحه که در تصویر زیر مشخص شده است کلیک کنید تا مجموعه ای از گزینه های برای شما نمایش داده شود

نحوه مخفی شدن در تلگرام(Last Seen Recently)

سپس در بین گزینه هایی که وجود دارد مانند شکل زیر گزینه ی تنظیمات یا همان Setting را انتخاب نمایید.

نحوه مخفی شدن در تلگرام(Last Seen Recently)

 

با این کار لیست گزینه هایی که از طریق آن می توانید برنامه را با آن تنظیم کنید برای شما باز می شود.از بین این گزینه ها نیز مانند تصویر زیر گزینه ی Privacy and Security را انتخاب نمایید.

نحوه مخفی شدن در تلگرام(Last Seen Recently)

 

حال از بین گزینه های موجود دومین مورد یعنی Last Seen را انتخاب نمایید.

نحوه مخفی شدن در تلگرام(Last Seen Recently)

بعد از کلیک بر روی این مورد شما با تعدادی از فیلد های مختلف مواجه می شوید که از طریق آن میتوانید تنظیمات مخفی شدن را مطابق نیاز های خود تنظیم کنید. ما هر کدام از این فیلد ها را برای شما شرح می دهیم.

نحوه مخفی شدن در تلگرام(Last Seen Recently)

آموزش نحوه مخفی شدن در تلگرام(Last Seen Recently) :

Everybody:اگر این گزینه را انتخاب نمایید.تاریخ و زمان آخرین بازدید شما برای همه ی کابران تلگرام قابل مشاهده است و آنها به راحتی میتوانند آخرین زمان بازید شما را ببینند. در نظرداشته باشید که در حال حاضر بصورت پیش فرض تلگرام آخرین بازید شما را روی این گزینه قرار داده است یعنی همه ی کاربران می توانند آخرین بازدید شما را ببینند.

My Contacts : در این حالت آخرین بازدید شما تنها برای مخاطباتان و افراد دفترچه تلفنتان قابل مشاهده است و سایر افراد نمی توانند آخرین زمان بازدید شما را مشاهده کنند.

Nobody : با انتخاب این گزینه شما از دید همه مخفی خواهید شد و آخرین زمان بازدید شما کاملا مخفی می ماند . البته باید در نظر داشته باشید که شما نیز نمی توانید زمان بازدید دیگران را ببینید.

بعد از اینکه گزینه ی مورد نظر خود را انتخاب کردید بر روی تیک گوشه ی بالایی سمت راست نرم افزار کلیک کنید تا تغییرات شما ذخیره شود.

همچنین می توانید با عکس فرایند فوق دوباره حالت بازدید خودتان را به قبل برگردانید. آموزش نحوه مخفی شدن در تلگرام(Last Seen Recently).

مقالات مرتبط:

شبکه های اجتمایی ایرانی

 

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره <> پنج ستاره

میانگین رتبه ۳٫۷ / ۵٫ تعداد امتیازات ۳

تا کنون امتیازی ثبت نشده است . (اولین نفر باشید)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید