دانلود نرم افزار Supremo Remote Desktop | ریموت دسکتاپ


امتیاز شما به این مطلب

دانلود نرم افزار Supremo Remote Desktop

دانلود نرم افزار سوپریمو

دانلود نرم افزار Supremo Remote Desktop یک برنامه بسیار کم حجم و سبک می باشد که بسیار کاربردی و مفید برای کنترل از راه دور کامپیوتر با سرعت مناسب می باشد ، با استفاده از این نرم افزار و دانلود نرم افزار Supremo Remote Desktop می توانید به راحتی به سیستم و کامپیوتر های مورد نظر متصل شده و امکانات کاملی از آن سیستم در اختیار داشته باشید بطوری که انگار در کنار سیستم حضور دارید.

قابلیت های این نرم افزار بسیار بالا می باشد و می توانید با دانلود نرم افزارSupremo Remote Desktop کنترل کامل سیستم مورد نر را به دست بگیرید بطور مثال فایل ها را حذف ،نصب برنامه،انتقال اطلاعات و دیگر امکانات موجود که وقتی پای یک سیستم هستید را دارد.

اگر بخواهیم در باره امنیت این برنامه برای شما عزیزان صحبت نماییم می توانیم اینگونه بگوییم که کاربری نمی تواند بدون اجازه شما و گفتن رمز توسط شما به کامپیوترتان ریموت بزند و حتما باید رمز را برای آن فرد که قصد متصل شدن به شمارا دارد بگویید ، تا بتواند ارتباط را در بین دو سیستم با استفاده از این نرم افزار برقرار کند.

با دانلود نرم افزار سوپریمو داری تمامی قابلیت های موجود برای یک نرم افزار حرفه ای ریموت دسکتاپ را دارا می باشد و به عنوان مثال میتوانیم سرویس هایی که این نرم افزار دارا می باشد را نام ببریم Team Viewer, Terminal Services, VNC, Ftp, Dameware, VMware, Virtual PC, PC Anywhere را دارا می باشد و قطعا این سرویس ها کاربردی بوده و مورد نیاز یک برنامه عالی در زمینه ریموت دسکتاپ می باشد.

بخشی از قابلیت های نرم افزار Supremo Remote Desktop

 

  • امکان چت کردن در محیط نرم افزار
  • امنیت بسیار بالا و ارتباط کاملا امن
  • ارسال و دریافت فایل از طریف نرم افزار
  • امکان ریسارت سیستم و اتصال مجدد
  • تنظیم سطح دسترسی برای کاربر اصلی
  • سرعا بسیار بالا و استفاده کم از پهنای باند
  • دسترسی کامل به سیستم متصب شده
  • و …

دانلود نرم افزار Supremo Remote Desktop | ریموت دسکتاپ

عنواننسخهحجم فایللینک دانلود
دانلود نرم افزار ریموت دسکتاپ3.3.0.8655 MB

راهنما

چنانچه سوال یا مشکلی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت از استان تهران با شماره 9092305976 و از سراسر کشور با شماره 9099072048 تماس حاصل فرمایید.
رمز فایل : newdanesh.ir
منبع : newdanesh.ir
مهدی شیخ
مهدی شیخ
متولد 1376 و دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته it ، تعمیرات تخصصی کامپیوتر و موبایل و مشاوره رفع مشکل در این زمینه بصورت تلفنی، 5 سال فعالیت در زمینه سئو سایت، علاقمند به مبحث امنیت در فضای مجازی و فعالیت در آن و...
می توانید به صورت شبانه روزی با ما جهت رفع مشکلات رایانه ای و موبایلی خود تماس بگیرید.

نظرات کاربران

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

پاسخگویی به سوالات و مشکلات کامپیوتر و موبایل پشتیبانی شبانه روزی تماس از طریق تلفن ثابت 9092305976 و از سراسر تهران با شماره 70703037