نیو دانش | مرجع آموزش و دانلود برنامه های کامپیوتری و موبایل

سئو ۲۰۱۸ – بهترین تکنیک های سئو در سال ۲۰۱۸

امتیاز شما به این مطلب

بروز شده در ۱۳۹۷٫۰۳٫۳۱

سئو 2018

سئو ۲۰۱۸ به چه سمتی می رود؟

همه ما می دانیم که سایتی که سئو نداشته باشد بودن و نبودنش اصلا مهم نمی باشد چراکه ارزشی نزد گوگل نداشته و کاربری را از سمت موتور های جستجو به سمت خودش نمی کشاند. اگر بخواهیم کمی بهتر بگوییم می توانیم اینگونه مطرح کنیم : همانطور که می دانید موتور جستجوگر گوگل یکی از برترین جستجوگر ها می باشد که تمامی کاربران از این موتور استفاده می نمایند و ما در مطلب سئو ۲۰۱۸ قصد داریم تا در رابطه با این موضوع صحبت نماییم همچنین می توانید در یخش آموزش سئو مطالب آموزشی مارا دنبال کنید.

گوگل برای این که سایتی را در کلمه کلیدی مشخصی در نتایج اولیه خود نمایش دهد و به کاربران جستجو کننده پیشنهاد دهد که این پست مشاهده کنید یک سری قوانین بسیار سختی را برای راحتی کاربران در نظر گرفته است و این باعث شده است که رقابت سئو بسیار زیاد شود و سایتی که بهتر عمل میکند جزود نتایج اولیه باشد.

seo 2018 با کامل تر شدن الگریتم ها و بروز رسانی آنها توسط گوگل سایت ها به راحتی قبل نمی توانند به نتیجه دلخواه خود برسند و برای رسیدن به هدف خود باید حسابی تلاش کنند و سایتشان را برای کاربران بهینه نمایند.

پیشنهادی : پیج رنک گوگل چیست؟

۱-Google AMP

۱- کلمه AMP مخفف Accelerated Mobile Pages project می باشد که در سال ۲۰۱۸ گوگل بصورت واضح تری از این صفحات استقبال کرده است. باید بدانید که وقتی می گویند سایتی AMP هست منظورشان این می باشد که سایت دارای نسخه ای با سرعت لود بالا تر برای نسخه موبایل و حذف بخشی از امکاناتی که مستقیم کاربر به آن نیاز ندارد و باز هم سرعت لود بسیار عالی بطوری که اگر از نسخه AMP استفاده شود سایت در موبایل با سرعت بسیار بالاتری لود می شود.

می توانید AMP را اگر سایتی وردپرسی دارید به راحتی راه اندازی کنید و فقط باید اقدام به دانلود افزونه آن کنید و پس از تنظیمات آن این حالت برای شما هم فعال شود. پس از راه اندازی نیازی نیست تا اقدام به کاری کنید زیرا گوگل با خزیدن در سایت متوجه AMP بودن سایت می شود و در نتایج موبایل رتبه بهتری نسبت به قبل به شما می دهد.

سرعت بارگذاری صفحات سایت یکی از مهم ترین فاکتور هایی می باشد که می تواند بصورت مستقیم بر سرچ گوگل تاثیر گذار باشد و درصورت داشتن سایتی با سرعت لود بسیار بالا گوگل بیشتر از سایت شما استقبال خواهد کرد. ما به شما پیشنهاد می دهیم اگر عکسی در سایت خود استفاده می کنید حتما آن را بهینه سازی نمایید (کم کردن حجم عکس) و سپس اقدام به سئو آن نمایید و در آلت آن کلمات کلیدی خود را قرار دهید.

با انجام تکنیک های این پس سئو ۲۰۱۸ را در سایت خود اجراکنید.

تکنیک های سئو در سال ۲۰۱۸

تکنیک های سئو در سال 2018

سئو ۲۰۱۸ به چه سمتی می رود؟ پیشبینی های شما چیست؟

تکنیک های سئو در سال ۲۰۱۸ را حتما و حتما طوری انجام دهید تا گوگل احساس نکند که قصد فریب آنها را دارید به طور مثال : فردی از کلمه کلیدی های زیادی استفاده می کند و گوگل از این کار اصلا خوشش نمی آید و یا فردی آنقدر متن کم و زیاد می نویسد که گوگل مجدد از این کار خوشش نمی آید. سعی کنید محتوای با کیفیت تولید کنید و در ادامه تکنیک های سئو در سال ۲۰۱۸ را باهم مشاهده می کنیم.

تولید محتوای سئو شده

اگر شما هم مدیر وب سایت هستید و به دنبال سئو ۲۰۱۸ و موفقیت می باشید به هیچ عنوان به دنبال محتوای بی کیفیت نباشید. سعی کنید برای تولید محتوای سئو شده خود وقت بسیار زیادی بزارید چراکه اولین و مهم ترین فاکتور پس از چیندن درست ساختار سایت و… تولید محتوای سئو شده می باشد. باید بدانید که مطلب را باید برای کاربران سایت خود بنویسید و نه برای موتور های جستجو مانند گوگل و همچنین بیش از حد چگالی کلمات را کم و زیاد نکنید. به صورت معمول پیشنهاد می دهیم در هر مطلب ۳ الی ۴ بار در پست های بلند خود از کلمه کلیدی هدفتون استفاده فرمایید.

حضور در شبکه های اجتماعی برای سئو ۲۰۱۸

گوگل همانطور که می دانید سایت هایی که حضور پر رنگی در شبکه های اجتماعی دارند را بیشتر دوست دارد و رابطه دوستانه بیشتری را با سایت برقرار می کند. شبکه های اجتمایی مانند گوگل پلاس و یا فیسبوک و همچنین لینکدین و توئیتر و…حتما حضور داشته باشید و پس از گذاشتن پست سئو شده آن را حتما در این شبکه ها به اشتراک بگذارید و لینک مطلب خود را در آن قرار دهید. این کار نیز باعث ود تر ایندکس شدن سایت می شود چراکه خزنده ها زود تر به سایت شما مراجعه می کنند و اقدام به خزش مطلب و سایت شما می کنند.

ساخت بکلینک بصورت مداوم

ساختن بکلینک بسیار مهم می باشد و ما دیده ایم که یک سری از سایت ها اعلام کردند دیگر ساخت بکلینک خوب نمی باشد و ما این را رد می کنیم. گوگل برای شناسایی سایت های با کیفیت از لینک هایی که سایت های دیگر به آن داده اند کمک می گیرد و نسبت به آن یک ارزش گذاری می کند. البته بهتر است بکلینک سازی در سایت های مرتبط انجام شود و یا حداقل به صورت ریپورتاژ اقدام به لینکسازی نمایید. ریپورتاژ یکی از بهترین روش های لینک سازی است و گوگل علاقه خواصی را به ساخت بکلینک بصورت ریپورتاژ را دارد.

بروز رسانی پست ها

ما به شما پیشنهاد می دهیم پست های قدیمی خود را حتما و حتما بروز رسانی کنید چراکه گوگل سایت هایی را که اقدام به بروز رسانی مطالب خود می کنند را توجه ویژه ای می کند و با بروز رسانی پست شما رتبه بهتری پیدا می کند و این را باز هم تکرار می کنیم اقدام به بروز رسانی پست هایی که بلا گذاشته بودید کنید. درصورت بروز رسانی مطالب خود بدانید آینده بسیار خوبی در انتظار شما و برای سایت شما پیش رو می باشد.

لینک سازی داخلی در سئو

بهترین روش سئو در سال 2018

لینک سازی داخلی در سئو ۲۰۱۸ نیز بسیار مهم می باشد و شما باید بدانید که با لینک سازی مهم بودن پست شما و ارزش آن برای گوگل مشخص می شود. سعی کنید اقدام به لینک سازی داخلی نمایید و با کلمه کلیدی هدف در سایت خود و مطالب مرتبط اقدام به لینک کردن مطلب مهم خود کنید چرا که اگر شما این کار را انجام ندهید قطعا گوگل هم مانند شما می باشد و می گوید شاید این پست ارزش آن را نداشته باشد که در نتایج اول نمایش داده شود. با لینک سازی داخلی برای پست خود اعتبار آن را بالا تر می برید و این کار بسیار عالی می باشد و زود تر به نتیجه می رسید.

بیش از پیش به محیط کاربری و گرافیکی سایت خود دقت کنید

گوگل کاملا هوشمند شده است و مانند یک انسان می تواند برخورد و تصمیم بگیرد و خب چرا باید گرافیک سایت را زیبا کنیم و همچنین رابط کاربری و دسترسی ها را راحت تر از قبل کنیم؟ باید بدانید موتور جستجوگر گوگل به کاربران بسیار اهمیت می دهد و سایت هایی را که کاربر بیشتر بر روی سایت می ماند را بیشتر دوست دارد چراکه این یک نشان از رضایت کاربران و همچنین مطالعه کاربران می باشد.

از این پس حتما اگر سایتی با ظاهری ضعیف دارید به دنبال زیباسازی و بهتر کردن ux سایت خود باشید و اقدام به تولید محتوای قوی کنید تا کاربر در سایت شما ماندگار شود و اگر این اتفاق بی افتد باید بگویم شما آینده ای روشن در سایت خود دارید.

در محتوای خود از ویدئو استفاده نمایید

استفاده از ویدئو در محتوا را با استفاده از کدی که دارد گوگل متوجه ویدئو در سایت شما خواهد شد و امتیازی را البته کم برای سایت شما در نظر می گیرد ولی بیشترین کاربردی که استفاده از ویدئو در سایت دارد کاربران را بیشتر درون سایت نگه می دارد و Bounce Rate را کاهش می دهد و میزان رضایت نیز بالا تر می برد.

گرفتن بکلینک از سایت های مرتبط

اگر از سایت های مرتبط در زمینه سایت خود لینک دریافت کنید معجزه می کند چراکه این نوع بکلینک بهترین نوع دریافت و بازدهی می باشد. اگر نتوانستید این کار را انجام دهید اقدام به ساخت چندین وبلاگ نمایید و موضوع آن را مرتبط کنید با سایت خود و اقدام به تولید محتوای بلند و قوی کنید و پس از چند ماه می توانید لینک قدرتمندی را دریافت نمایید که بسیار مناسب می باشد.

بکلینک همچنان بسیار قدرتمند می باشد و یک سایت موفق باید این پروسه را انجام دهد و البته باید از سایت های مرجع و قوی این کار را انجام دهد.

(این پست بروز رسانی می شود)

 

 

کلمات کلیدی
شماره تماس از سراسر کشور(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت)0939686152
شماره تماس از تهران(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت)0939686152
شماره تلفن انتقادات و پیشنهادات(شماره تلفن تیم پشتیبانی نیو دانش)09394686152
می توانید به صورت شبانه روزی با ما جهت رفع مشکلات رایانه ای و موبایلی خود تماس بگیرید.

نظرات کاربران

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.