آپدیت آنتی ویروس نود | آموزش آپدیت آفلاین وآنلاینNOD32


امتیاز شما به این مطلب

با سلام خدمت شما عزیزان و کاربران سایت نیو دانش امروز می خواهیم به شما آپدیت آنتی ویروس نود به صورت آفلاین و آپدیت آنلاین آنتی ویروس نود را آموزش دهیم.

آپدیت آنتی ویروس نود


نرم افزار آنتی ویروس امروزه به یکی از مهمترین نرم افزار های یک سیستم عامل به حساب می آید . تا از اطلاعات و سیستم عامل شما از ویروس ها و بد افزار ها مواظبت کند. اما بدلیل کرک نبودن و غیر فعال بودن نرم افزار های آنتی ویروس این امکان برای بعضی از کاربران مهیا نیست که بتوانند از آن ها استفاده کنند.

ما در این آموزش سعی داریم تا به شما نحوه آپدیت آنتی ویروس نود آنلاین و آپدیت آنتی ویروس نود آفلاین را آموزش دهیم. با ما برای یادگیری آپدیت همراه باشید.

آموزش آپدیت آفلاین آنتی ویروس نود


۱ـ برای دریافت آپدیت آنتی ویروس ابتدا باید نسخه آن را پیدا کنید. برای کسب نسخه آنتی ویروس طبق تصویر عمل کنید.

آموزش آپدیت آنتی ویروس نود

۲ـ نرم افزار آنتی ویروس را باز کنید > از قسمت گزینه ۱ عکس ، بر روی About  کلیک کنید. با این کار می توانید مشاهده کنید که نسخه آنتی ویروس شما Smart Security هست یا ESET nod32  . و هم می توانید از قسمت گزینه ۲ عکس ، برای فهمیدن نسخه اقدام کنید.

۳ـ حال نوبت آن رسیده است که آپدیت آفلاین آنتی ویروس خود را مطابق با نوع نسخه آنتی ویروس خود دانلود کنید . پیشنهاد نیو دانش به شما این است که آپدیت آفلاین را از سایت های مرجع به اسم سافت گذر تهیه کنید تا آپدیت ها کاملا به روز باشند .

۴ـ بعد از دانلود فایل آپدیت ، فایل را بر روی درایور C خود ذخیره کنید. آدرس فایل آپدیت را کپی کنید. بعنوان مثال: C:\update nod 32

۵ـ نرم افزار آنتی ویروس را باز کنید دکمه F5 را از روی کیبورد انتخاب کنید تا وارد قسمت تنظیمات آنتی ویروس شوید.

۶ـ از قسمت تنظیمات سمت چپ بر روی گزینه Update  کلیک کنید گزینه Setting  را انتخاب کنید .

آموزش آفلاین آنتی ویروس

آموزش آنلاین آنتی ویروس

۷ـ از قسمت Update Server بر روی Edit کلیک کنید. حال آدرس فایل آپدیت را در اینجا Paste  کنید. بر روی گزینه Add کلیک کنید تا آدرس وارد فیلد زیر شود .سپس بر روی OK کلیک کنید.

آپدیت آنتی ویروس ESET NOD 32

۸ـ از سمت چپ نرم افزار بر روی Update  کلیک کنید سپس گزینه Update Now را انتخاب کنید. حال عملیات آپدیت آفلاین آنتی ویروس در حال انجام شدن است.

دانلود آپدیت آنتی ویروس نود 32 آفلاین و آنلاین

آموزش آپدیت آنلاین آنتی ویروس نود


برای آپدیت آنلاین آنتی ویروس نود طبق مرحله دوم آموزش آفلاین پیش می رویم.

می بایست برای آپدیت آنلاین نام کاربری و رمز عبور آپدیت را از سایت های فروش آنتی ویروس خریداری کنید . اگر نمی توانید خریداری کنید ، تعدادی از سایت های داخلی نام کاربری و رمز عبور را به صورت رایگان برای شما در دسترس قرار می دهند.

به عنوان نمونه:

Username:TRIAL-0213833506 – نام کاربری
Password:nd36k5d743 – رمز عبور

آنتی ویروس را باز کنید ، بر روی دکمه F5 را کلیک کنید از سمت چپ تنظیمات در قسمت Update بر روی Settings کلیک کنید. از قسمت Update server در فیلد Username نام کاربری و در قسمت Password رمز عبوری که دریافت کردید را وارد کنید. بر روی گزینه OK کلیک کنید سپس طبق گزینه ۸ آپدیت آفلاین ، انجام دهید تا مراحل آپدیت آنلاین آنتی ویروس شروع شود.

آپدیت نود 32 به صورت آفلاین و آنلاین

ممنونم از شما بخاطر اینکه تا آخر آموزش با ما همراه بودید.

 

مهدی شیخ
مهدی شیخ
متولد 1376 و دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته it ، تعمیرات تخصصی کامپیوتر و موبایل و مشاوره رفع مشکل در این زمینه بصورت تلفنی، 5 سال فعالیت در زمینه سئو سایت، علاقمند به مبحث امنیت در فضای مجازی و فعالیت در آن و...
می توانید به صورت شبانه روزی با ما جهت رفع مشکلات رایانه ای و موبایلی خود تماس بگیرید.

نظرات کاربران

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

پاسخگویی به سوالات و مشکلات کامپیوتر و موبایل پشتیبانی شبانه روزی تماس از طریق تلفن ثابت 9092305976 و از سراسر تهران با شماره 70703037