غیر فعال کردن آنتی ویروس

از مجموعه مطالب آموزشی

غیر فعال کردن آنتی ویروس های مختلف راهکار های خاص خود را دارد و در مواقع بسیاری الزامی می باشد.شاید خیلی وقت ها برای شما هم پیش آمده باشد که بازی یا برنامه ای را نصب کرده باشید اما بعد از نصب آن برنامه یا بازی به درستی اجرا نشود در صورتی که همه مراحل را نیز درست انجام داده اید.

یکی از دلایل این امر فعال بودن آنتی ویروس و جلوگیری آنتی ویروس از نصب کامل برنامه و بازی می باشد. این امر مخصوصا برای بازی ها و برنامه هایی که کرک داشته و بعد از نصب باید کرک شوند بیشتر مصداق میکند.

از این رو در این مقاله از تیم نیودانش قصد داریم تا روش غیرفعال سازی آنتی ویروس های معروف را خدمت شما آموزش دهیم پس همراه ما باشید.

غیر فعالسازی آنتی ویروس Kaspersky

غیر فعالسازی آنتی ویروس Kaspersky  به سادگی در چند مرحله انجام پذیر است امروز در این مقاله همراه کارشناسان رایانه کمک باشید تا آنتی ویروس کسپر اسکی خود را غیر فعال کنید

برای غیر فعالسازی آنتی ویروس Kaspersky Internet Security روی آیکن آنتی ویروس خود در نوار ابزار پایین صفحه سمت راست کامپیوتر کلیک راست کنید و گزینه pause protection را انتخاب کنید

زمانی که گزینه غیر فعال کردن آنتی ویروس یا  pause protection  را انتخاب میکنید میبایستی مدت زمان غیر فعال ماندن آنتی ویروس خود را مشخص کنید و در نهایت با کلیک بر روی دکمه pause protection عملیات مورد نظر را تایید کنید

در قسمت بعدی آنتی ویروس از شما تایید میگیره که آیا مطمئن هستید از غیر فعال کردن آنتی ویروس خود؟ و به شما این آلارم رو میده که ممکنه ویروس یا نرم افزار مخربی به سیستم شما آسیب بزنه ، شما کافیه با زدن دکمه continue غیر فعال کردن آنتی ویروس Kaspersky را تایید کنید.

با انجام این مراحل غیر فعالسازی Kaspersky Internet Security برای شما انجام میشود فراموش نکنید که پس از نصب نرم افزار مورد نظرتون و یا وارد شدن به سایت مورد نظر خود دوبار فعالسازی آنتی ویروس خود را انجام دهید، چرا که هر لحظه ممکن است سیستم شما در خطر حمله ویروس ها و یا نرم فزار های مخرب قرار بگیرد

غیر فعالسازی آنتی ویروس eset

غیر فعال کردن آنتی ویروس eset نیز مراحل آسانی دارد کافیست از قسمت نوتیفیکیشن ویندوز بر روی آیکون برنامه eset کلیک راست کرده و گزینه pause protection را انتخاب کنید با انتخاب این گزینه پیام تاییدی برای شما ظاهر می شود که باید آن را تایید کنید.

سپس برنامه از شما میخواهد تا مدت زمان غیرفعال ماندن را برای برنامه مشخص کنید که این زمان بازه ای از ۱۰ دقیقه تا ری استارت بعدی سیستم میباشد.

بسته به مدت زمان کار خود یکی از گزینه ها را انتخاب کنید و بر روی گزینه ok کلیک کنید تا برنامه برای مدت مشخص شده غیرفعال شود.

نکته: دقت کنید که گزینه زمان را بسته به نیاز خود درست انتخاب کنید زیرا پس از گذشت این زمان آنتی ویروس مجدد فعال شده و در صورتی که هنوز در پروسه نصب برنامه یا به عنوان مثال کرک بازی باشید ممکن است در این پروسه اختلال ایجاد کند.

برای فعال سازی آنتی ویروس میتوانید بر روی آیکون برنامه مجدد کلیک راست کنید و گزینه enable protection را انتخاب کنید و یا به راحتی یکبار سیستم را ری استارت کنید تا برنامه به صورت خودکار مجدد فعال شود.

غیر فعالسازی آنتی ویروس Avira

برای غیر فعال سازی این آنتی ویروس نیز در قسمت نوتیفیکیشن ویندوز کافیست بر روی آیکون برنامه کلیک راست کنید و گزینه manage antivirus کلیک کنید

حال در پنجره باز شده بر روی گزینه realtime protection کلیک کنید

در نهایت کافیست گزینه real time protection را بر روی گزینه off قرار دهید.

برای فعال سازی این آنتی ویروس نیز کافیست تا گزینه بالا را مجدد روی حالت on قرار دهید.

سخن آخر

در این مطلب با ساده ترین روش غیر فعالسازی آنتی ویروس های معروف آشنا شدید ، روش های دیگری نیز برای غیر فعال کردن آنتی ویروس های دیگر وجود دارد که مشابه با همین روش های گفته شده در بالا می باشد.

اما ساده ترین و سریع ترین روش همین روش های است که در اینجا برای شما مطرح کردیم امیدواریم این مطلب هم برای شما مفید بوده باشد ، در صورتی که در نصب برنامه ها و یا بازی های دارای کرک دچار مشکل شدید میتوانید با کارشناسان رایانه کمک تماس بگیرید.

فراموش نکنید که شرکت خدمات کامپیوتری رایانه کمک یک شرکت پشتیبان آنلاین کامپیوتر است که میتواند مشکلات کامپیوتری شما را به صورت تلفنی در کوتاه ترین زمان برطرف کنید.

برای حل مشکل کامپیوتر به صورت آنلاین و یا حتی حل مشکل گوشی تلفنی میتوانید با شماره ۹۸۰۹۹۰۷۱۵۴۰ با تلفن های ثابت و ۰۲۱۷۱۲۹ با تلفن های ثابت و خطوط موبایل با کارشناسان کامپیوتر شرکت رایانه کمک در ارتباط باشید، تلاش ما افزایش آگاهی شما مردم عزیز در زمینه حل مشکلات کامپیوتری و حل مشکلات تلفن همراه است.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

دیدگاه کاربران

" برای این مطلب دیدگاهی نوشته نشده است " هرگونه سوال ، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد