تماس با کارشناس

قابلیت اشتراک گذاری پست اینستاگرام

از مجموعه مطالب آموزشی

قابلیت اشتراک گذاری پست اینستاگرام قابلیت جدیدی است که امروز این پست خبری نیودانش قصد معرفی آن را داریم نرم افزار اینستاگرام ساعاتی پیش از قابلیت Collabs رونمایی کرد که به کاربرها این امکان را می‌دهد به صورت مشترک یک پست معمولی یا Reel را منتشر نمایند. همچنین از چند روز دیگر قرار است انتشار پست از طریق مرورگر کامپیوترها امکان‌پذیر شود.

شما می‌توانید به لطف قابلیت Collabs، پست یا Reel مشترک بین دو اکانت برای فالوورهای هر دوی آن‌ها منتشر کنید و همچنین کامنت‌ها و تعداد لایک‌ها هم به طور مشترک در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد. جهت بهره‌گیری از این مشخصه لازم است به صفحه‌ی مربوط به تگ کردن دوستان مراجعه نمایید و از این قسمت می‌توانید چنین کاری را انجام دهید.

پیشنهاد میکنیم مطلب " هشتگ گذاری در اینستاگرام " را نیز مطالعه کنید.

همچنین همان‌طور که در ابتدا گفتیم، از چند روز دیگر اینستاگرام بالاخره انتشار پست و ویدیو از طریق مرورگرهای کامپیوترهای دسکتاپ را ممکن می‌کند. اینستاگرام ماه‌ها قبل این مشخصه را به طور محدود آزمایش کرد و اکنون قرار است برای تمام کاربرها ارائه شود. اگرچه این یک ویژگی بسیار ابتدایی و ساده محسوب می‌شود، ولی در کل اینستاگرام توجه چندانی به نسخه‌ی وب خود، به‌خصوص برای کامپیوترها، نشان نمی‌دهد. باید خاطرنشان کنیم که سال گذشته قابلیت ارسال و دریافت دایرکت به نسخه‌ی وب اینستاگرام اضافه شد.

 

همچنین از فردا آزمایش قابلیت جدید جهت جمع‌­آوری کمک‌های مالی آغاز می‌شود که به کاربران اجازه می‌دهد با ضربه بر آیکون + در سمت راست قسمت فوقانی رابط کاربری مبلغ مدنظر را اهدا کنند. در ضمن لازم است به ارائه‌ی تعدادی افکت جدید به بخش Reels هم اشاره کنیم که می‌توانند جذابیت این ویدیوهای کوتاه را افزایش دهند.

سوالات خود در زمینه اینستاگرام را از رایانه کمک بپرسید

در صورتی که قصد داشتید با قابلیت اشتراک گذاری پست اینستاگرام بیشتر آشنا شوید می توانید با کارشناسان ما در رایانه کمک تماس گرفته و سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید. شماره تماس با رایانه کمک  9099071540 از خطوط ثابت و 0217129ا ز طریق تلفن همراه. همچنین برای آشنایی بیشتر با ترفند های مختلف اینستاگرام میتوانید پیج رسمی اینستاگرام رایانه کمک را نیز دنبال کنید.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

دیدگاه کاربران

" برای این مطلب دیدگاهی نوشته نشده است " هرگونه سوال ، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد