تماس با کارشناس

یوتیوب پریمیوم چیست؟

از مجموعه مطالب آموزشی

یوتیوب پریمیوم نسخه ای از این سرویس ویدئویی است که با پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه می توانید از ویژگی های بیشتری در این سرویس بهره مند شوید. با این پلتفرم کاربران یوتیوب به صورت پرداخت ماهانه می توانند حق اشتراک داشته باشند و با عضویت ماهیانه از امکانات برتر یوتیوب استفاده کنند. از طرفی یوتیوب ادعا کرده که با پرداخت هزینه و استفاده از youtube premium تحربه متفاوتی در استفاده از این سرویس ویدیویی را خواهید داشت. چرا که امکانات و قابلیت های بیشتری در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. در این مقاله تصمیم داریم در رابطه با اینکه یوتیوب پریمیوم چیست؟ و قابلیت ها و محیط کاربری آن صحبت کنیم.

در ادامه همراه رایانه کمک باشید تا با این قابلیت فوق العاده یوتیوب آشنا شوید.

✴️✴️ تماس با کارشناسان فنی رایانه کمک  : ☎️از طریق تلفن ثابت 9099071540 و 📱 از طریق موبایل 0217129

 

 

 آنچه در این مقاله می خوانیم:

یوتیوب پریمیوم چیست؟

هزینه سرویس پریمیوم یوتیوب چقدر است؟

سرویس های مختلف یوتیوب

قابلیت های یوتیوب پریموم چیست

درآمد زایی بدون تبلیغات

آیا خرید اشتراک Youtube premium ارزش دارد؟

لغو اشتراک پریمیوم یوتیوب

پاسخ به سوالات متداول کاربران در رابطه با  اشتراک یوتیوب چیست؟

نتیجه گیری

 

یوتیوب پریمیوم چیست؟

یوتیوب پریمیوم یک سرویس پولی ماهانه وبسایت یوتیوب است که با حق اشتراک ماهیانه قابل استفاده است. پخش ویدیو در حالت آفلاین، امکان تماشای محتوای اختصاصی یوتیوب و حذف تبلیغات هنگام پخش ویدیو از ویژگی های یوتیوب پریمیوم  برای کاربران است.

یوتیوب پریمیوم سرویس پولی است که یوتیوب در اختیار کاربران قرار داده است، برای مثال شما ممکن است تا به حال بارها اشتراک هایی مثل اشتراک فیلیمو و یا دیگر سایت های پخش ویدئو را خریداری کرده باشید در یوتیوب هم قضیه به همین روال است، شما با پرداخت اشتراک ماهیانه میتوانید ویدئو های خود را با شرایطی بهتری در اختیار کاربران خود قرار دهید برای مثال زمانی که شما اشتراک پولی یوتیوب را خریداری میکنید میتوانید از قابلیت هایی همچنون موراد زیر بهره مند شوید:

پخش ویدئو در یوتیوب بدون نمایش تبلیغات

پخش آفلاین ویدیو های یوتیوب

استفاده از محتوای ویژه تولید شده توسط تیم اختصاصی یوتیوب

 

هزینه سرویس پریمیوم یوتیوب چقدر است؟

شما با پرداخت ماهیانه 11.99 دلار می توانید عضو سرویس پریمیوم یوتیوب شوید که البته زمانی که عضو این سرویس هستید می توانید از سرویس Youtube Music Premium نیز استفاده کنید.

 

یوتیوب موزیک چیست | حل مشکلات رایانه ای

 

 سرویس های مختلف یوتیوب

یوتیوب سرویس های متنوعی دارد برای مثال تا قبل از سال 2018 ما سرویس youtube Red یا یوتیوب رد را داشتیم که یکی از سرویس های پولی و به عبارتی اشتراکی یوتیوب محسوب میشد، پس از گذشت مدت زمانی یوتیوب موزیک به عنوان یک سرویس مجزا و همچنین سرویسی که برای پخش موسیقی از آن استفاده می شد بخش اشتراکی سایت یوتیوب شد، حالا نیز ما در یوتیوب شاهد سرویس های متنوعی هستیم که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم :

یوتیوب پریمیوم youtube premium : این سرویس در حقیقت سرویس اصلی و اشتراک کامل یوتیوب است.

یوتیوب موزیک پریمیوم Youtube Music Premium : نسخه ای است که با خرید اشتراک ماهیانه این سرویس میتوانید در بک گراند ویدئو های خود موسیقی پخش کنید ، همچنین میتوانید پخش آفلاین ویدئو ها را نیز داشته باشید، هزینه این سرویس نیز 9.99 دلار است، البته همانطور که بالاتر اشاره  کردیم زمانی که شما اکانت اشتراکی یوتیوب پریمیوم را خریداری میکنید این اشتراک نیز در اختیار شما قرار داده میشود، در حال حاضر با داشتن اکانت یوتیوب موزیک پریمیوم میتوانید به گوگل پلی موزیک نیز دسترسی داشته باشید اما طی صحبت هایی که انجام شده قرار است به زودی این سرویس کاملا جایگزین گوگل پلی موزیک شود.

یوتیوب موزیک: یکی از سرویس های مجزایی است که از طرف youtubeارائه می شود برای استریم موسیقی که با اپلیکیشن اختصاصی دسترسی رایگان به موسیقی های متنوع را برای افراد فراهم می کند، قبلا در رابطه با اسپاتیفای با هم صحبت کرده ایم

قبلا در رابطه با حل مشکلات یوتیوب موزیک با هم صحبت کردیم پیشنهاد می کنم این مطلب را برای روز مبدا سیو داشته باشین.

یوتیوب کیدز kids : یکی از سرویس های عالی که از طرف یوتیوب ارائه میشود یوتیوب Kids است که یک اپلیکیشن اختصاصی برای کودک شماست، در این اپلیکشن فقط محتوایی نمایش داده میشود که مناسب سن کودکان است بنابراین به راحتی می توانید کودک خود را با این اپلیکیشن ساعت ها سرگرم کنید.

یوتیوب TV : اگر به دنبال یک سرویس پخش برنامه های زنده تلویزیون مانند Hulu هستید، یوتیوب تی وی نیز میتواند انتخاب خوبی باشد که حتی امکان ضبط برنامه ها بر روی سرویس های ابری را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است.

 رایانه کمک

 

قابلیت های یوتیوب پریموم چیست

همه ما می دانیم که یوتیبوب یک سرویس رایگان است که می توانیم از قابلیت های بسیاری استفاده کنیم، برای مثلا درآمدزایی داشته باشیم، فیلم هایی را با دوستانمان به اشتراک بگذاریم و یا از آموزش های متنوع در زمینه های مختلف لذت ببریم یا فیلم ها و موزیک ویدئوهایی که در این سرویس ارائه شده است را مشاهده کنیم اما با این همه امکانات رایگان چه نیازی به خرید اشتراک youtube داریم؟ اصلا چه نیازی است که از یوتیوب پولی یا همان نسخه پریمیوم استفاده کنیم؟ قطعا که قابلیت های بسیاری نسبت به نسخه رایگان خود ارائه میدهد و ارزش خرید اشتراک ماهیانه را برای کاربران خود فراهم می کند، با هم نگاهی به مزیت های سرویس پریمیوم youtube بیاندازیم:

بدون تبلیغات محتوای یوتیوب را تماشا کنید: یکی از مهمترین مزیت هایی که خرید اشتراک ماهیانه برای ما دارد این است که دیگر نیازی به معطل شدن برای دیدن پخش تبلیغات ابتدای فیلم و یا بین فیلم های بارگذاری شده در یوتیوب نداریم! اگر کاربر یوتیوب پریموم هستید به راحتی میتوانید از اکانت یوتیوب بدون تبلیغات لذت ببرید، فرقی ندارد از چه سیستمی به اکانت خود متصل شده اید ممکن است از روی وب اکانت خود را باز کنید و یا از یوتیوب گوشی استفاده کنید در هر حال تمامی محتوای بارگذاری شده بدون تبلیغات برای شما به نمایش در خواهد آمد.

 

پشینهاد مطلب: اگر در این شبکه اجتماعی بلاک شدین برای خارج شدن از بلاک در یوتیوب از مطلب لینک شده استفاده کنید.

 

دسترسی رایگان به یوتیوب موزیک : همانطور که بالاتر اشاره کردیم با خرید اشتراک ماهیانه یوتیوب پریمیوم شما به صورت رایگان به یوتیوب موزیک نیز دسترسی خواهید داشت و میتوانید از تمامی قابلیت های این سرویس به صورت کاملا رایگان استفاده کنید. این سرویس یوتیوب به صورت مجزا تمامی موزیک ویدیو های خوانندگان مطرح دنیا را گرد آوری کرده و شما می توانید با فعال سازی حساب پرمیوم یوتیوب از این سرویس نیز بهرمند شوید.

 

رایانه کمک

 

دسترسی به محتوای حرفه ای در یوتیبوب : همه ما میدانیم که محتواهای بسیار ارزشمندی در youtube قرار دارد که معمولا با یک سرچ ساده به پاسخ بسیاری از سوالات خود میرسیم. بخش بسیاری حرفه ای یوتیوب بخش محتوای اختصاصی است و کاربرانی که اشتراک ماهیانه را خریداری کرده باشند به این محتوای اختصاصی یوتیوب دسترسی خواهند داشت که توسط تولید کننده های بسیار حرفه ای ایجاد میشود. این محتوا ها شامل ویدیو های آموزشی چند قسمته و یا فیلم هایی روز دنیا می شود که از طریق سرویس اشتراکی یوتیوب منتشر شده اند.

امکان پخش در پس زمینه : حتما از نرم افزار یوتیوب بر روی گوشی یا کامپیوتر خود نیز استفاده کرده اید، می دانید که اگر صفحه نرم افزار را ترک کنیم ویدئو قطع میشد و امکان پخش در پس زمینه وجود ندارد، یعنی شما نمیتوانید در نرم افزار دیگری کار کنید و به ویدئو در حال پخش در یوتیوب گوش دهید، اما اگر اکانت پریمیوم یوتیوب را خریداری کنید به راحتی میتوانید صفحه نرم افزار را تغییر دهید به کارهای دیگر خود ادامه دهید و در عین حال در حال گوش کردن به ویدئو در حال پخش در یوتیوب باشید.

 دانلود ویدئو از یوتیوب : قبلا در رابطه با راه های دانلود فیلم های یوتیوب صحبت کرده ایم ، اگر از اکانت اشتراکی استفاده نمیکنید میتوانید از مطلب لینک شده برای دانلود فیلم هایی که در این شبکه اجتماعی مشاهده میکنید استفاده کنید اما اگر اکانت پریمیوم یوتیوب را خریداری کنید به راحتی می توانید فهرست فیلم های پخش شده را دانلود و به صورت آفلاین تماشا کنید. البته باید به این نکته اشاره کنیم که محتوای دانلود شده از یوتیوب تنها از داخل همین برنامه قابل پخش می باشد و امکان دریافت فایل ویدیوی و ارسال آن برای دیگران را نخواهید داشت.

 

سرویس اشتراکی یوتیوب | حل مشکلات اینترنتی

 

درآمد زایی بدون تبلیغات

کمی بالاتر در این باره صحبت کردیم که فیلم هایی که مشاهده میکنید اگر از اکانت اشتراک پریمیوم یوتیوب استفاده کنید بدون تبلیغات به شما نمایش داده میشود، اگر خود شما نیز محتوایی ایجاد کنید برای کاربرانی که اشتراک ماهیانه را خریداری کرده اند بدون تبلیغات نمایش داده میشود، ممکن است بگویید پس جنبه درآمد زایی این تبلیغات چگونه است و چطور درآمد کسب کنیم؟

 

سرویس پولی یوتیوب | مشاوره تلفنی رایانه

 

همانطور که می دانید یوتیوب سیاست های سخت گیرانه ای برای کسب درآمد دارد که این امر باعث شده است بسیاری از کابران شانس کسب درآمد را نداشته باشند اما برای کسانی که از اشتراک پریمیوم youtube استفاده میکنند برای تعداد بازدید حتی بدون پخش تبلیغات درآمد در نظر گرفته میشود.

 

آیا خرید اشتراک Youtube premium ارزش دارد؟

تا به اینجا با این نوع اکانت یوتیوب به صورت کامل آشنا شدیم، تصمیم با شماست که با توجه به نوع کاربری خود تصمیم بگیرید که آیا خرید این اشتراک برای شما ارزشمند است یا خیر اما به صورت کلی در نظر داشته باشید که قابلیتی مثل پخش در پس زمینه بسیار کاربردی است، خیلی از مواقع ممکن است بخواهیم ویدئو طولانی را تماشا کنیم و در حین تماشا نیاز به استفاده از گوشی خود داشته باشیم در چنین مواقعی دیگر ویدئو ما قطع نمیشود!

همچنین از آنجایی که اخیرا درآمد تولید کننده های محتوا در یوتیوب کاهش پیدا کرده است، آنها تصمیم گرفته اند محتوای تبلیغاتی بیشتری را میان محتوای خود قرار دهند و همانطور که اشاره کردیم اگر از اکانت پریمیوم youtube استفاده کنید دیگر خبری از محتوای تبلیغاتی نیست.

 

خدمات رایانه کمک: ما با کمک گرفتن از دانش روز و کارشناسان متخصص برای حل مشکلات کامپیوتری و موبایلی شما همیشه کنار شما بودیم ، تماس از طری تلفن های ثایت سراسر کشور ☎️ 9099071540 تماس از موبایل 📲 0217128

 

لغو اشتراک پریمیوم یوتیوب

همانطور که متوجه شدین با توجه به مزیت های گفته شده مثل حذف تبلیغات و دیدن ویدئو های یوتیوب به صورت آفلاین اکانت YouTube Premium ارزش خرید را دارد اما برخی از کاربران از آنجایی که زیاد از این سرویس استفاده نمیکنند تصمیم به لغو اشتراک خود میگیرند، برای لغو این اشتراک کافیه مراحلی که در ادامه میگوییم را انجام دهید:

لغو اشتراک پریمیوم یوتیوب در اندروید:

  • برای انجام اینکار ابتدا نرم افزار یوتیوب را باز کنید و وارد اکانت YouTube Premium  خود شوید:
  • حالا همانطور که مشاهده میکنید عکس پروفایل شما در بخش بالایی صفحه سمت راست قرار دارد، بر روی این عکس ضربه بزنید:
  • گزینه ای برای پرداخت هزینه اشتراک تحت عنوان Paid memberships  مشاهده میکنید، این گزینه را انتخاب کنید.

 

غیرفعال کردن سرویس پرمیوم یوتیوب | حل مشکلات موبایل

 

  • در صفحه بعد گزینه manage را انتخاب کنید
  • حالا میتوانید برای لغو اشتراک یوتیوب پریمیوم خود گزینه Cancel membership  را لمس کنید.

 

غیرفعال سازی اکانت اشتراکی یوتیوب | حل مشکلات کامپیوتر

 

  • همچنین میتوانید این اشتراک را برای مدتی pause یا متوقف کنید بنابراین اگر برای مدتی میخواهید از اکانت معمولی به جای اکانت پولی یوتیوب استفاده کنید میتوانید گزینه pause را انتخاب کنید.
  •  در صفحه بعد لازمه یک دلیل برای لغو این اشتراک انتخاب کنید و در نهایت گزینه yes cancel را انتخاب کنید تا اشتراک شما لغو شود.

 

 

پاسخ به سوالات متداول کاربران در رابطه با  اشتراک یوتیوب چیست؟

در این قسمت به تعدادی از سوالات کاربران در رابطه با خرید یوتیوب پریمیوم  پاسخ خواهیم داد. کارشناسان مجرب و متخصص رایانه کمک برای ارائه خدمات کامپیوتری خود از طریق تماس تلفنی و پاسخگویی آنلاین به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند

شما می توانید برای دریافت پاسخ سوال های خود از طریق تلفن های ثابت با شماره 9099071540 و از طریق موبایل با شماره  0217129 با کارشناسان رایانه کمک در ارتباط باشید.

اشتراک یوتیوب چیست؟

- وبسایت یوتیوب برای کاربران ویزه خود امکان یوتیوب پریمیوم را فراهم کرده است که سرویس پولی می باشد. کاربران با پرداخت حق اشتراک ماهیانه می توانند از این سرویس استفاده کنند. حذف تبلیغات هنگام تماشای فیلم، امکان مشاهده محتواهای اختصاصی یوتیوب، پخش در حالت آفلاین از ویژگی های اشتراک یوتیوب است.

تفاوت یوتیوب اصلی با یوتیوب پریمیوم چیست؟

-  تفاوت یوتیوب اصلی با یوتیوب پریمیوم در استفاده از امکانات است. کاربر یوتیوب پریمیوم می تواند محتوای بدون تبلیغات را تماشا کند، و بدون اینترنت از ویدیو های مدنظر استفاده کند. کاربر با به ورود به حساب گوگل در هر پلتفرم از وب گوشی هوشمند یا دستگاه محتوای یوتیوب را مشاهده می کند. 

برای خرید اکانت یوتیوب از چه طریقی اقدام کنم؟

- برای این کار سه روش وجود دارد:

راه اول بدون کارمزد : خرید ویزا کارت و مستر کارت با ارز دیجیتال از سایت های ارائه دهنده

راه دوم با پراخت کارمزد به سایت های ایرانی مانند ایرانی کارت ( در این سایت ها دلار50 تومنی رو 60 تومن حساب می کنند و برای اکانت یوتیوب با ویزا کارت  خود پلتفرم خریداری می کند).

توضیحات روش اول : داخل نوبیتکس ( صرافی ارز دیجیتال ) ریال واریز میکنید و تتر میخرید ( نرخ تتر = نرخ دلار ) سپس  وارد سایت https://www.coinsbee.com/en  شده و درخواست ویزا کارت می دهید و هزین آن را  با تتری که از نوبیتکس خریده اید واریز می کنید.

 

 

 

 

نتیجه گیری

اگر نکاتی که در این مقاله برای استفاده از سرویس پریمیوم یوتیوب اشاره شد برای شما قانع کننده بود میتوانید از اکانت اشتراکی ماهیانه آن استفاده کنید، به هر حال استفاده از این  اکانت و بهره مند شدن از مزایایی مثل دسترسی به محتوای اختصاصی، نبود تبلیغات و .... میتواند برای بسیاری از کاربران که به صورت دائم از این اپلیکیشن استفاده می کنند جالب باشد، اما با توجه به شرایط حال حاضر و دشواری هایی که در پرداخت های ارزی داریم ممکن است شما هم ترجیح دهید تا از همین اکانت رایگان یوتیوب استفاده کنید.

در صورتی که در زمینه مشکلات نرم افزار یوتیوب و دیگر نرم افزار های گوشی و کامپیوتر سوالی داشته باشید، ما کارشناسان مجرب و با تجربه ای را در مجموعه رایانه کمک داریم، ما در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات شما را حل خواهیم کرد، برای تماس با رایانه کمک از طریق تلفن های ثابت شماره 9099071540 و از طریق موبایل شماره 0217129 را شماره گیری کنید.

 

📌 رفع مسئولیت: محتوای این صفحه صرفاً برای اطلاع رسانی است و در صورتی که تسلط کافی برای انجام موارد فنی مقاله ندارید حتما از کارشناس فنی کمک بگیرید.

 

دیدگاه کاربران

" برای این مطلب دیدگاهی نوشته نشده است " هرگونه سوال ، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد