چگونه اکانت فیس بوک Facebook را دوباره فعال کنیم ؟

از مجموعه مطالب آموزشی

چطور اکانت فیسبوک هک شده را بازگردانیم؟

آموزش بازگرداندن اکانت فیس بوک  یکی از مواردی است که کاربران زیاد درخواست داشته اند. ممکن است شما پس از مدتی نیاز داشته باشید به اکانت فیس بوک خود بازگردید. بازگردانی اکانت فیس بوک غیر فعال شده راه هایی خاص خود را دارد، چرا که با توجه به موقعیتی که اکانت شما قرار دارد لازم است به روش های گوناگون درخواست تجدید نظر حساب را برای فیس بوک ارسال کنید تا اکانت فیس بوک خود را باز پس بگیرید.

اما نکته ای که لازم است در نظر داشته باشید این است که اگر اکانت فیسبوک خود را حذف کرده باشید پس از گذشت زمانی دیگر قادر به بازیابی اکانت فیس بوک خود نخواهید بود چرا که به صورت کامل حذف خواهد شد.

✴️✴️ رفع مشکلات نرم افزاری موبایل با کارشناسان فنی رایانه کمک  : ☎️از طریق تلفن ثابت 9099071540 و 📱 از طریق موبایل 0217129

 

بنابراین آموزشی که در حال مطالعه آن هستید و از طرف مشاورین کامپیوتری رایانه کمک برای شما عزیزان بر روی وب سایت قرار گرفته است در رابطه با بازیابی اکانت فیس بوک غیرفعال شده است، اگر شما هم اکانت خود را غیر فعال کرده اید تا انتهای این مقاله به راحتی میتوانید بازگردانی آن را انجام دهید، پس همراه رایانه کمک باشید.

 

آنچه در این مقاله می خوانیم:

بازیابی اکانت  فیس بوک

فعالسازی دوباره اکانت فیس بوک بعد از گذشت چند سال

عبور از قوانین بازگردانی اکانت فیس بوک

برگرداندن اکانت دی اکتیو شده فیس بوک از طریق تلفن همراه

ارسال درخواست تجدید نظر جهت فعالسازی اکانت فیس بوک

فعال سازی دوباره اکانت فیس بوک پس از گذشت چند سال

حذف اطلاعات حساب کاربری فیس بوک

فعال کردن حساب کاربری فیس بوک از طریق پشتیبانی فیس بوک

پاسخ به سوالات متداول کاربران در رابطه با آموزش نحوه بازیابی حساب کاربری فیس بوک و حل مشکل ورود به آن

سخن آخر

 

بازیابی اکانت  فیس بوک

شاید شما هم نیاز پیدا کرده باشید که به اکانت فیس بوک خود برگردید ولی بازیابی اکانت فیس بوک را ندانید به چه طریق است. از طرفی ممکن است  اطلاعات لازم برای وارد شدن به حساب فیس بوک تان را فراموش کرده اید و نمی توانید وارد حساب کاربری تان شوید، یا حساب فیس بوک شما هک شده است و دیگر نمی توانید به آن دسترسی داشته باشید،

حال سوال این است: چگونه حساب فیسبوک خود را بازیابی کنیم؟

لازم است بدانید که خوشبختانه فیس بوک چندین راه خودکار برای بازگردانی حساب شما در نظر گرفته است. در صورتی که پسورد خود را فراموش کرده باشید یا حساب شما هک شده باشد، چندین راه حل پیش روی شما است. در ادامه مقاله رایانه کمک در رابطه با ریکاوری اکانت فیسبوک  چندید راهکاررا شرح می دهیم پس با ما همراه باشید.

 

فعالسازی دوباره اکانت فیس بوک بعد از گذشت چند سال

غیر فعال کردن اکانت فیس معمولا به دلیل عدم استفاده از آن انجام میشود، اما ممکنه شما اخیرا در نظر داشته باشید برای خود یک حساب توییتر داشته باشید، برای داشتن این حساب داشتن اکانت فیس بوک از واجبات است، یا ممکن است بخواهید اینستاگرام بیزینسی خود را به فیس بوک خود متصل کنید که بتوانید بر طبق زمانبندی پست های خود را بر روی اینستاگرام انتشار دهید و یا عکس های خود را مستقیما از اینستاگرام به فیسبوک منتقل کنید و به دو بازار هم زمان دسترسی داشته باشید در این صورت نیز نیاز خواهید داشت که فعالسازی اکانت فیس بوک خود را انجام دهید.

برگرداندن اکانت دی اکتیو شده فیس بوک | مشاور کامپیوتر تلفنی

 

عبور از قوانین بازگردانی اکانت فیس بوک

اما نکته ای که  در اینجا لازم است در نظر داشته باشید این است که فیس بوک قوانین خاص خودش را دارد و بسیار در این امر سخت گیر است، بنابراین توقع این را نداشته باشید که این امر به راحتی برای شما اتفاق بیوفتد شما لازم است برای برگرداندن اکانت دی اکتیو شده فیس بوک خود لازم است به باید و نباید های تعیین شده فیس بوک عمل کنید. پس با دقت کارهایی که گفته میشود را انجام دهید.

برگرداندن اکانت دی اکتیو شده فیس بوک از طریق تلفن همراه

این امکان فراهم شده است که برای فعالسازی فیس بوک قدیمی از موبایل خود اقدام کنید و در این قسمت میخواهیم روش انجام اینکار را بررسی کنیم.

 

بازگردانی اکانت فیس بوک | خدمات کامپیوتری رایانه کمک

 

1-در مرحله اول لازم است فیس بوک را در نرم افزار های نصب شده روی گوشی خود داشته باشید، اگر اپلیکیشن فیس بوک را نصب ندارید حتما از اپل استور ( اگر گوشی آیفون استفاده میکنید ) و از گوگل پلی ( برای گوشی های اندروید) دانلود و نصب کنید ، نصب این نرم افزار بسیار ساده است.

پس از نصب نرم افزار فیس بوک زمانی که بر روی آیکون این نرم افزار تپ میکنید و وارد برنامه میشویم از ما آدرس ایمیل و یا شماره تلفن در خواست میکند و همچنین پسورد که بتوانید وارد اکانت خود شویم ( درنظر داشت باشید منظور از شماره تلفن همان شماره تماسی است که شما قبلا با آن حساب فیس بوک خود را ایجاد کرده بودید. )

 

فعالسازی دوباره اکانت فیس بوک | مشاور کامپیوتر رایانه کمک

 

2-بنابراین در کادر اول شماره تلفن و یا ایمیل خود را وارد کنید و در قسمت بعدی رمز عبوری که قبلا تعریف کشده اید، اگر رمز عبور اکانت فیس بوک خود را فراموش کرده اید میتوانید از قسمت یادآوری رمز عبور درخواست مجدد داشته باشید، تا رمز برای شما ارسال شود معمولا زمانی که فراموش کردن رمز را میزنید ، برای شماره شما و یا ایمیل شما لینک ریست پسورد ارسال میشود از طریق این لینک میتوانید رمز جدید را تعیین کنید. اگر روش انجام اینکار را نمیدانید مطلب بازیابی رمز فیس بوک را مطالعه کنید.

 

 

اگر تصمیم داری مجددوارد اکانت فیس بوک بشی اما رمز عبور به فیس بوک  را فراموش کردی تواین مقاله راهکارهای خوبی را بهت گفتیم. چگونه پسورد فراموش شده فیس بوک را بازیابی کنیم؟

 

بازگردانی رمز اکانت فیس بوک | رایانه کمک

 

3-اگر اکانت فیس بوک فعال باشد در این مرحله شما میتوانید وارد صفحه اکانت خود شوید اما اگر بعد از اعتبار سنجی نتوانستید وارد اکانت فیس بوک خود شوید این نشان دهنده آن ااست که اکانت فیس بوک شما غیر فعال شده است ( البته معمولا زمانی که اکانت ما غیر فعال شده باشد یک پیغام هشدار در بالای صفحه ورد دریافت خواهیم کرد ) بنابراین اگر در این قسمت ورد به صفحه facebook برای شما اتفاق نیوفتاد لازم است بازگردانی اکانت فیس بوک خود را انجام دهید!!!

در این مرحله شما لازم است درخواست تجدید نظر ارسال کنید تا پس از بررسی های لازم جهت بازیابی اکانت شما فعال شود.

 

پیشنهاد میکنیم مطلب " فیس بوک و اسنپ چت به اطلاعات شما دسترسی دارند " را نیز مطالعه کنید.

 

ارسال درخواست تجدید نظر جهت فعالسازی اکانت فیس بوک

همانطور که متوجه شدین برای بازیابی اکانت فیس بوک قدیمی لازمه درخواست تجدید نظر ارسال کنیم برای انجام اینکار لازم است مراحل زیر را طی کنید ، تنها موضوعی که نیاز هست بهش توجه کنید این است که فعالسازی دوباره اکانت فیس بوک قدیمی منوط به رعایت کردن قواین و خطی مشی که شبکه face book در نظر میگیرد ، پس از ارسال درخواست شما مبنی بر بازگردانی اکانت فیس بوک غیر فعال ، این شرکت درخواست شما را بررسی میکند و اگر مشکلی در تایید هویت در فیس بوک برای این اکانت وجود نداشته باشد درسترسی به این نام کاربری برای شما باز خواهد شد. حال برای انجام اینکار مراحل زیر را طی کنید:

 

ارسال درخواست تجدید نظر جهت فعالسازی اکانت فیس بوک | رایانه کمک

 

برای ارسال درخواست حل مشکل غیر فعال بودن اکانت فیس بوک در مرحله اول لازمه وارد صفحه My Personal Account was Disabled شویم در این صفحه یک فرم درخواست تجدید نظر است که میتوانیم آن را پر کنیم و ارسال نیم ، البته باید بهتون بگم هیچ تضمینی وجود نداره که شرکت فیس بوک به درخواست ما خیلی زود واکنش بده ، چرا که بازیابی اکانت به عملکردهایی مرتبط میشه که منجر به غیر فعال شدن این حساب شده ، که البته تو ایران بودن خودش یکی از همان عملکردها حساب میشود!!!

 

حل مشکل غیر فعال بودن اکانت فیس بوک | خدمات مشاوره کامپیوتری

2- پس از اینکه به صفحه فرم تجدید نظر وارد شدین لازم است اطلاعاتی مانند شماره تلفن ، ایمیل و دیگر اطلاعات مرتبط با اطلاعات هویتی خود را وارد کنید ، همچنین نام کاملی که قبلا برای اکانت فیس بوک خود انتخاب کرده بودین را وارد کنید ، در نظر داشته باشید اینجا نام قانونی ما رو نمیپرسه بلکه نام کاربری فیس بوک مد نظر است.

یکی از نکات مهم در بازیابی اکانت غیر فعال شده فیس بوک این است که در بخش (Your IDs) شما باید تصویر کاملا واضحی از شناسه خود مانند گواهی نامه ، گذرنامه ، و دیگر مدارک را که اطلاعات هویتی شما را تایید کند ارسال کنید.

3-پس از پر کردن اطلاعات و آپلود کردن تصویر کارت شناسایی لازم است، , جزئیات دقیقی که فکر میکنید ممکن است در روند تصمیم گیری در مورد فعال کردن مجدد اکانت فیس بوک تاثیر گذار باشد را در کادر پایین صفحه وارد کنید. این توضیحات شانس ما را برای فعال کردن مجدد اکانت بالا میبرد. برای مثال اگر حساب فیس بوک من هک شده باشد در این قسمت میتواند توضیحات کامل را درج کنم تا کارمندان فیس بوک رسیدگی کنند  , مکان مناسبی برای ذکر جزئیات آن خواهد بود. پس از کامل کردن اطلاعات میتوانید بر روی دکمه ارسال کلیک کنید تا درخواست شما برای کارمندان فیس بوک ارسال شود ، حدودا دو هته بررسی درخواست زمان میبرد تا فیس بوک تصمیم به بازگردانی حساب کاربری شما کند بنابراین این مدت را مجبور هستیم منتظر بمانیم.

 

بازیابی اکانت غیر فعال فیس بوک از طریق دسکتاپ

برگرداندن اکانت غیر فعال شده فیسبوک از طریق روش های مختلفی میسر میشود. در این قسمت میخواهیم از طریق دسکتاپ این کار را انجام دهیم.اولین کاری که  انجام میدهید این است که یکی از نرم افزار های تغییر آی پی را استفاده میکنید تا بتوانید واردسایت اصلی فیس بوک شوید. پس از آنجه وارد  سایت فیس بوک شدین میتوانید از طریق کادر نوشتاری ایمیل و یا شماره تماس خود را به همراه رمز انتخابی در اکانت خود وارد کنید تا وارد اکانت خود شوید.

 

بازیابی اکانت غیر فعال فیس بوک از طریق دسکتاپ | خدمات تلفنی کامپیوتری

 

دقیقا مطالبق با کاری که با در گوشی کردیم باز هم اینجا سعی میکنیم وارد اکانت فیس بوک خود شویم اگر اکانت فعال باشد و مشکلی نباشد معمولا به راحتی وارد میشوید اما اگر باز هم مانند قبل وارد اکانت خود نشدین نشان از آن دارد که اکانت فیس بوک غیر فعال شده است و نیاز است آن را بازیابی کنیم. برای بازگردانی مجدد لازم است از طریق دسکتاپ نیز درخواست تجدید نظر برای اکانت غیر فعال شده فیس بوک ارسال کنیم. 

فعال سازی دوباره اکانت فیس بوک پس از گذشت چند سال

برای اینکه بتوانید مجدد اکانت فیس بوک  خود را فعال کنید لازم است مطمئن شوید که امکان بازیابی اکانت فیس بوک شما وجود دارد ، در نظر داشته باَشید که  اگر اکانت به صورت موقت غیر فعال شده باشد به راحتی قابل بازیابی است اما اگر به صورت دائمی با توجه به خط مشی ها و قوانین فیس بوک بسته شده باشد دیگر قابل بازیابی نیست و یا به سختی میتوانید این اکانت را بازیابی کنید

بازیابی اکانت حذف شده فیس بوک

اگر حساب فیس بوک خود را حذف کرده باشید حدودا میتوانیم بگوییم 14 روز زمان دارید که درخواست تجدید نظر را ارسال کنید و اکانت خود را بازیابی کنید، در غیر این صورت امکان بازیابی اکانت هرگز دیگر وجود ندارد!!!

اما اگر حساب خود را حذف کرده اید یا برای حذف اکانت آن را انتخاب کرده اید شما حدود ۱۴ روز از زمان درخواست فرصت دارید تا آن را بازیابی کنید در غیر اینصورت به هیچ وجه نمی توانید حساب قبلی خود را بازگردانی نمایید. به همین دلیل بایستی یک حساب جدید ایجاد نمایید.

اخیرا کاری که فیس بوک انجام داده است این است که برای حساب های غیر فعال شده وقتی تصمیم داریم با استفاده از اطلاعات قبلی وارد سایت فیس بوک شویم در بالا اکانت هشداری نمایش میدهد مبنی بر غیر فعال بودن اکانت خواهید دید.

 

بازیابی اکانت حذف شده فیس بوک | رایانه کمک

 

حذف اطلاعات حساب کاربری فیس بوک

یکی از نکاتی که لازم است به آن توجه کنیم این است که سایت فیس بوک تمام داده ها و اطلاعات حساب های کاربری را ذخیره میکند و آنها را حذف نمیکند تا اگر کاربر پس از حذف کردن اکانت خود قصد بازیابی مجدد اکانت فیس بوک خود را داشت بتواند به راحتی به اطلاعات خود دسترسی داشته باشد ، بنابراین شما حتی پس از چند سال حذف یک حساب کاربری در فیس بوک میتوانید حساب خود را باز یابی کنید، فقط بازگردانی حساب بستگی به قبول کردن درخواست تجدد نظر شما دارد.

 

فعال کردن حساب کاربری فیس بوک از طریق پشتیبانی فیس بوک

یکی دیگر از راه هایی که میوانید از طرق آن برای بازگردانی حساب های غیر فعال شده اقدام کنید این است که به آدرس پست الکترونیکی [disabled@facebook.com] یک ایمیل ارسال کنید و تمامی توضیحاتی که میتواند برای بازگرداندن حساب شما مفید  باشد را در این ایمیل عنوان کنید در نظر داشته باشید که این ایمیل را کاملا محترمانه و به دور از هر گونه خشونت و توهین بنویسید.

 

 

پاسخ به سوالات متداول کاربران در رابطه با آموزش نحوه بازیابی حساب کاربری فیس بوک و حل مشکل ورود به آن

در این قسمت به تعدادی از سوالات کاربران در رابطه با چگونه حساب فیسبوک خود را بازیابی کنیم؟پاسخ خواهیم داد. کارشناسان مجرب و متخصص رایانه کمک برای ارائه خدمات کامپیوتری خود از طریق تماس تلفنی و پاسخگویی آنلاین به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند

شما می توانید برای دریافت پاسخ سوال های خود از طریق تلفن های ثابت با شماره 9099071540 و از طریق موبایل با شماره  0217129 با کارشناسان رایانه کمک در ارتباط باشید.

اگر شماره تماس تغییر کرده باشد در چه صورت می توان وارد فیس بوک  شد؟

- در این مواقع فیس بوک اجازه می دهد شما یک ادرس ایمیل جدید و یا یک  شماره  تلفن جدید تنظیم کنید که با استفاده از آن در ارتباط باشید.

 

برای بازگردانی حساب فیس بوک همه راهکارها را انجام دادم ولی وارد نمی شود چکار کنم؟

- اگر همه روش های بازگردانی حساب بالا را امتحان کردید و موفق نشدید، شانس آخر شما پشتیبانی فیس بوک است. شما می توانید به security@facebookmail.com ایمیل بزنید و موقعیت خود را توضیح بدهید.

روش های اصلی بازیابی حساب فیس بوک چیست؟

- پلتفرم فیس بوک  راهکارهای رسمی برای ریکاوری اکانت فیس بوک اعلام کرده است . در قدم اول لازم  است  برای این کار در گوگل عبارت Facebook Recover Page را جست و جو کنید. نتیجه اول شما را مستقیماً وارد این صفحه می‌کند. در این قسمت شما باید مشخص کنید که قصد دارید کدام حساب را بازیابی کنید. سپس در ادامه و مرحله به مرحله با کمک روش هایی که در اختیار کاربر قرار می دهد می توانید حساب خود را  بازیابی کنید.

 

 

سخن آخر

ما این مطلب را تحت عنوان بازیابی اکانت غیر فعال شده فیس بوک در اختیار شما عزیزان قرار دادیم ، امیدواریم با روش های بیان شده در مطلب بتوانید اکانت فیس بوک خود را بازگردانی کنید، در این زمینه اگر سوالی داشته باشید میتوانید با شماره 9099071540 از طریق تلفن ثابت و با شماره 0217129 از طریق موبایل با کارشناسان رایانه کمک در ارتباط باشید ، همچنین میتوانید نظرات و سوالات خود را در قسمت دیدگاه های این مطلب عنوان کنید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ شما را ارسال کنند.

دیدگاه کاربران

" فیسبوک من غیرفعال شده دوباره فعال شود "

" سلام میتونید تماس بگیرید با رایانه کمک در صورتی که مشکل قابل حل باشه کارشناسان راهنماییتون می کنند مجدد اکانت رو فعال کنید. 9099071540 از خطوط ثابت "

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد